AirdroplarCoinler

Anket Doldur Kripto Para Kazan TFB Coin

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitcoinairdrop.net ekibi olarak tfb coin uygulaması truefeedback çıkar çıkmaz indirdik, anketlere ve çekilişlere katılarak tfb coin kazandık. TFB coini kendi walletimize çektik. True feed back nedir uygulaması ve coin ne işe yarar bu yazımızda anlatacağız.

TrueFeedBack Uygulama

truefeeback uygulama
tfb uygulama

Truefeedback uygulaması kullanıcıların anketler, etkinlikler, görevler ve çekilişlere katılmasını sağlayan bir projedir. Kripto para sayesinde Araştırmacı ve kullanıcı kişiden kişiye ödeme alabilecektir. Anketler, görevler veren kurum veya kişi anketleri dolduran şahıslara direkt olarak ödeme yapabilecektir.

Uygulayı test ettik gayet güzel ve kolay arayüzü var kullanışlı. Bir kaç görev ve çekilişe katıldık 76500 adet TFB coin kazandık. Yaklaşık değeri 39 dolar ediyor 17.10.2019

Uygulamayı ios Appstore veya android play store ile indirebiliriz. Uygulamada referans kodunuz ile TFB coin kazanabiliyorsunuz.

TrueFeedBack Referans Sistemi

Uygulamayı ios Appstore veya android play store ile indirebiliriz. Kayıt olurken ref kodu isteyecektir ref kodumuz: DKFEF

Rerans kodunuz uygulama içerisinde belirtilmiştir. Referansınız aktif uygulamayı kullanır ise 500TFB kazanacaksınız.

Görev Sonuç Paneli

Anket doldur kripto para kazan

Kazandığımız TFB coinler yukarıda panelde görünmektedir. Anket doldurarak para kazandığımız TFB coinleri Bu listeden görebiliyoruz.

Görevler Anketler ve Çekilişler

truefeedback anket

Uyulama Gayet kullanılır ve başarılı arayüzü bulunmaktadır. Görevler anketler ve çekilişlere katılım oldukca kolay ve basit arayüz ile gerçekleşiyor.

Anketleri yayınlayan kişiler içinde gayet kullanışlı açık bir kontrol paneli olacak.


Çekiliş airdrop görevler bu uygulama ile çok basit bir şekilde yapılabilcek. Türk projesi ve Türk takımı olması ise gurur verici.

Şimdilik uygulama içinde bir kaç anket ve görev bulunmaktadır.

İnceleme ve kontrol görevleri mevcuttur kazancı iyidir.


TFB Coin Çekme

truefeedback coin çekme

Anket doldurarak kripto paraları kazandık, veya çekiliş görevlerden kazandık çekme işlemi ise oldukca basit erc20 destekli walletinize hızlı bir şekilde çekim yapabilir ve satış yapıp nakite çevirebilirsiniz.

TrueFeedBack Takım

Truefeedback takımı türk olması gurur verici türk blokchain kripto para camiasına böyle bir proje sundukları için teşekkür ederiz. Takımda sosyal medya fenomenlerinden ve bir çok başarılı kariyer sahibi yazılımcılar bulunmaktadır. Aynı zamanda kripto para sektöründe başarılı isimler bulunmaktadır. TFB ekibine başarılarının devamını dileriz.

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı