Coinler

Astorcoin Nedir? Astorexhange

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Astorcoin (ASTC), kendi borsasına ve cüzdanına sahip olan bir kripto paradır. Astorcoin’in arkasında %80 altın rezervi desteği olacaktır ve altın rezervi sürekli artacaktır. Ticaret için çeşitli uygulamalar sağlayan bir platformdur. bitcoinairdrop.net ekibi olarak size astorexhange yi araştırdık, nedir ve neyi amaçlar bu makalede anlatmaya çalıştık.

Astorcoin (ASTC), astorexchange.net’te işlem görebilir. Dış takas veya ticaret platformlarına gerek duyulmamaktadır. Astorcoin Ekosistemi ile herkes istediği zaman istediği yerde mal ve hizmetler için ödeme yapabilir.

Astorcoin Blockchain teknolojisi şeffaf, güvenli ve merkezi olmayan yapıya sahiptir;

 • -Toplam arz 6.000.000.000 ASTC
 • Sirkülasyon arzı 4.000.000.000 ASTC
 • Rezervasyon aşamasında 1ASTC alış fiyatı = 0.1552204292 USD

Astorcoin özellikleri 

Astorcoin tüm işlemlerin ekosisteme altın rezervi ve destekli altyapı para birimlerinin artmasını sağlayacak bir ekosistem geliştirir. Astorcoin ağdaki tüm işlemlerde alacağı komisyonları TCMB’da muhafaza edilecektir. Astorcoin bir ödeme sistemi ve ağ ücretleri belirli havuzlarda toplanıp ekosisteme değer aracı olarak kazandırmayı amaçlar. Tüm işlemler Astorcoin’in altın rezervini artırır.

Bu alınan ağ ücretlerinin dağıtım detayları aşağıdadır.

Rezervasyon aşamasında, yatırımınızın %80’i altınşeklinde korunmaktadır. Alış / satış veya satış / alış yaparken, ücret her zaman %1 + %1’dir. Her taraf %1’lik bir ağ ücreti öder. 

Bunun anlamı:

Astorcoin satın aldığınızda, hem satıcı hem de alııcı %1’lik bir ağ ücreti ödersiniz. Bu %1 + %1 toplam dört havuza akar ve aşağıdaki gibi dağılır:

Havuz 1:

%0.9 Altın Rezerv Havuzu. Her ay altın satın alınır ve Astorcoin altın rezervi her ay artırılır.

Belirleyici Etkisi:

Her işlemde altın rezervi bir altın alım işlemiyle arttırılır, bu da Astorcoin değerinin ve oranının sürekli ve istikrarlı olarak yükseleceği anlamına gelir.

Havuz 2:

%0.1 Astorcoin+ statüsü müşterileri. Her ay, bu havuzdaki tüm Astorcoin’ler, Astorcoin+ statüsündeki tüm müşterilere Astorcoin şeklinde kar payı olarak dağıtılacaktır.

Astorcoin+ statüsündeki müşterilerimiz Astorcoin ile özdeşleşir ve dünyanın her yerinde Astoircoin’in tanınmasına yardımcı olurlar.

Havuz 3:

%0.1 Astorcoin Bağış Havuzuna aktarılır.

Bu havuz ihtiyacı olan insanları ve daha az şanslı olanları destekler.Astorcoin her işlemle birlikte büyüyecek. Her Astorcoin alım / satımı ve Astorcoin ile yapılan her ödeme Astorcoin Bağış Havuzunu çoğaltacak ve Astorcoin kullanıcısının yardımı ile hayır işleri yapılacaktır.

Siz de katkıda bulunmak ister misiniz? Kolay ve anlaşılır.

Astorcoin aldığınızda veya sattığınızda

 • -Astorcoin ile ödeme yaptığınızda
 • resmi bir kabul ortağı olduğunuzda
 • her işlem Astorcoin hayır işlerini desteklemektedir.

Havuz 4:

%0,9 Astorexchange.net’e gider.

Bu gelir, gerekli teknolojinin (donanım ve yazılım) genişletilmesi ve ayrıca kabul ağının geliştirilmesi için kullanılır.

Desteğin yanı sıra, operasyonel işletme maliyetleri bu havuzdaki fonlar tarafından karşılanmaktadır.

 • Rezervasyon aşamasından sonra,%1.0 ücretin %0,9’u her Astorcoin alımında altına yatırım için kullanılır.
 • -İlk bir milyon müşteri Astorcoin+ statüsünü alabilir.
astor nedir

Astorcoin Nasıl çalışır

Astorcoin altın rezervi, Astorcoin değerini desteklemektedir. Astorcoin altın rezervine sahip olduğu için belirli kur dalgalanmalarının oldukca az olacağını idda ediyor.

Astorcoin altın rezervi, altın rezervlerini kapsamaktadır. İnternet sitesinde belirtildiği gibi, bunlar yüksek riskli bonoları değil, istikrarlı yatırımları içermektedir. Altın rezervi, arka planda büyüyen bir altın desteği olarak kabul edilebilir.

Astorcoin, Türkiye’de yerleşik, yeni kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur.

Astorexchange.net, Astorcoin’in altın rezervini Türkiye Merkez Bankasında muhafaza edecektir.  Altın rezerv tutarı ve depozito belgesi Astorexchange.net ana sayfasında belirtilecektir.

Astorexchange.net, Astorcoin’i “küresel para birimi ve finansal altyapı” olarak tanımlamaktadır. Bitcoin’de olduğu gibi, Astorcoin de kripto para birimi olarak adlandırılır. Yalnızca dijital biçimde mevcuttur ve kendi geliştirdiği blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Bu bir tür dijital kasa defteridir: Tüm transferler tek blok olarak saklanır ve gönderenin ve alıcının kimliğini göstermez. Blockchainler çeşitli şekillerde yapılandırılabilir.

Astorcoin blockchainin mekanik yapısı bu Beyaz Sayfa’da ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Tüm kripto paralarda olduğu gibi, Astorcoin ile alışveriş yapmadan önce, bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda bir dijital cüzdan bulunması gerekmektedir. Astorexchange.net, Bilgisayarinız veya akıllı telefonunuzla Banka hesabı olmayan insanlar için bile Astorcoin’i kullanabilmesi icin entegre olabilen bir cüzdan geliştirdi. Teorik olarak, herkes Astorcoin kripto parasını kullanabilir. Kod açık kaynak olduğundan, herkes prensip olarak Astorcoin cüzdanını veya uygulamasını kullanabilir.

REZERVASYON AŞAMASI

Astorcoin’i rezerve eden ve tüm rezervasyon tutarını Astorcoin lansmanından iki hafta öncesine kadar ödeyen ilk 1.000.000 müşteri Astorcoin+ statümüzü alacaktır.

ÇÖZÜMLER VE BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Astorcoin, birkaç saniye içinde (örneğin süpermarkette veya diğer birçok mağazada) hızlı ödeme işlemiyle çevrimiçi ve mobil ödeme (örneğin dükkanlarda) kripto para birimi olacağını söylemekte.

Banka havaleleri, kredi kartları veya diğer kripto para birimleri gibi diğer ödeme yöntemleriyle karşılaştırıldığında ortaya çıkan avantajlarımız;

 • Astorcoin’in değeri, bankaya yatırılan paranın faiz getirisinden daha fazla artar.
 • Kredi kartlarından farklı olarak yıllık kart ücreti yoktur.
 • Bir borç tuzağı yok, sadece pozitif bakiyeler kullanılabiliyor.
 • Oran dalgalanmaları yok.
 • Diğer kripto para birimlerindeki gibi tamamen kayıp riski yok, tam tersine.
 • Yatırımınızın %80’i garantilidir.
 • Her işlem Astorcoin’in popülaritesini ve değerini artıracaktır.
 • Sitemizde 20 çeşit kripto para birimleri ile Astorcoin satın alına bilinir.
 • Astorcoin kendi ödeme sistemi çözümlerine sahiptir.
 • Hızlı ve güvenli ödeme.
 • Değer artış istikrarı.
 • Biz müşterilerimize ana sayfamızda her konuda tam şeffaflık sunacağız.
 • Altın rezerv miktarının bir bağımsız denetim kurulu tarafından belgelenmesi.
 • Blockchain ağındaki Astorcoin işlemlerine şeffaf bir bakış.

AMAÇ VE VİZYONU

1. ASTC Vizyonu:

Astorcoin’in parasal değer açısından büyük fayda sağlayan ve çevrim içi ve mobil ödemelerde küresel pazar lideri olmasını istemektedir.

Beş yıl içinde 50 milyondan fazla Astorcoin kullanıcısına sahip olmak. Belirtilen amaç, hızlı ve güvenli bir dijital ödeme yönteminin yaygın olarak kullanılır hale gelmesidir. Astorcoin, ödeme yöntemi pazarında bir devrim yaratacak ve aynı zamanda Astorcoin Bağış Havuzu ihtiyaç sahibi insanlara yardım edecektir.

2. Astorcoin Amacı:

Kendisini üç yıl içinde en iyi beş kripto paralardan biri (pazar kapitalizasyonu) olarak konumlamak ve emin adımlarla sıralamasını yükseltmektir.

(Ağustos 2019 Hesaplamaları)

1 Astorcoin (ASTC) 1.15 USD oranına ulaşırsa, kripto pazarında beşinci sırada yer alır.

1 Astorcoin (ASTC) 2,00 USD oranı ile üçüncü sırada yer alır.

1 Astorcoin (ASTC) 40.00 USD oranı ile ilk sırada yer alır.

Astorcoin topluluğumuzun desteği ve kabulü ile üç yıllık hedefimize ulaşabileceğimize yürekten inanıyoruz.

Sosyal medya ve İletişim

Web site: www.astorexchange.net

Telegram: https://t.me/astorcoinTR

Twitter: https://twitter.com/Astorcoin

Facebook: https://www.facebook.com/groups/astorcoinTRresmisayfasi

Instagram: https://www.instagram.com/astorcoin

Etiketler

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı