BinanceBitcoin VideolarıEğitim

Kredi Kartı İle Bitcoin ve Altcoin Nasıl Alınır !

kredi kartı ile binance’tan nasıl kripto para satın alırız? Bundan bahsedeceğim. Şimdi. Öncelikle
https://accounts.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E
kayıt linkinden kayıt olursanız, binance komisyon indirimi ömür boyu sizinle sizin hesabınız için geçerli olacaktır. Bu komisyon indirimi toplam yüzde 20 dir. Aynı zamanda ödeyeceğiniz komisyon oldukça düşecektir. Şimdi arkadaşlar hep storia playstore dan appstore den, binance yazarak uygulamamızı indirebiliriz. Izin vermiştik. Şimdi uygulamamız bu indirdikten sonra uygulamamıza giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra kredi kartı ve banka kartı seçeneği var. Burada gördüğünüz gibi şurda ortada saat kısımda. Buna tıklıyoruz arkadaşlar. Karşınızda gördüğünüz gibi 40 doğal çıkıyor. Burada kırık toyu kredi kartı ile bitcoin alıyorsun. Eğer siz buraya bir herhangi bir para yatırmak istiyorsanız, örneğin yatırmaya tıklayarak itibariyle paradan Türk Lirası yatırabilirsiniz. Bu papara veya advecash ile mümkün. Tabii papara en büyük keşfi ile para yatırma videosu daha önce kalmamız da bulunuyordu.

Sıfırdan Bitcoin ve Kripto Para

Binance Kredi Kartı ile Alma

Buradan papara hesabınıza ekleyerek satın alabilirsiniz veya buraya farklı borsalardan ripple aktarmasız. Bunu da videosunu çekmiştik. Kartlar kısmında bulabilirsiniz. Şimdi biz ana sayfadan. Kredi kartı ile almaya geçelim kredi kartı ile alımlarınızda 22 aralığa kadar 400 lira ve üzeri alımlarınızda veya para ile 400 lira üzeri alımlarınızda eğer aşağıdaki linkten yeni üye olduysanız 400 lira üstü alımlarınızda yaklaşık 7 dolarlık BUSD verecek. Bu da 54 Türk Lirası ediyor. Yani 7 dolara tekabül ediyor. Buradan tıklıyorum. Ben buraya 414 110 Türk Lirası yazacağım. 410 Türk Lirası aslık ne alabilirim?

Evet bitcoin veya farklı 40 top para birimlerinden alabilir miyim? Ben ulus devlete alacağım, dolar demek arkadaşlar ulus devlete dolara sabit, bununla videosu vardı veya direk bitcoin alım bakım 01 00:23 bitcoin alacağım devam ediyorum ve karşımda benim adım soyadım ve kart bunlardan çıkıyor. Burada kart numarası kısmına kendime ait olan kart bilgilerimi grice kart bilgilerini girdikten sonra benden adres istiyor. Evet şimdi. Benden yüzde 2 komisyon alacağını belirtiyor. Sizin için burada ben onaylıyorum. Bunu 8 Türk Lirası komisyon alacakmış. 177000 türk lirasından fiyatı ile şimdi biz alıyoruz. Birazdan muhtemelen kartımdan şifre gelecek ve onaylı cem ve onaylıyorum. Evet, şu anda satın alma işlemi tamamlandı. Evet düşmüş 52 dolarlık bitcoin burada arkadaşlar gördüğünüz gibi ben bu bitcoin ile burada piyasalarda herhangi bir altcoin alabilirim. Örneğin almak. Vaks, btc parçasında hemen al a tıklayarak piyasa emrinden sağda yüzde 100 yataklı olarak abaqus alabilirim. Veya ben bu bitcoini hemen burada btc slaş tr eden sen bunu kolaylıkla şuradan bulabilirsiniz. Alım satım da spotta şuradan bakın piyasalara girip fiyata tıkladıktan sonra TR şuradan seçerseniz sahada türk lirasından mesela bu siteyi kapatalım. Bakın bitcoin tl ye sat dediğim anda üretim 01 00:22 evet sat dediğim anda bakın satabilirim. Komisyon kesti ben tabiat diyorum miktarı tıklayın ben saat dedim. Gördüğünüz gibi toplam 718 Türk Lirası oldu. Bunu da hızlıca çekme diyerek para hesabıma hızlı bir şekilde gönderebiliyorum veya buradan ripple alıp.

spark pardon XRP ile alacaksak tr ile alacağız XRP türk lirası ile satın al diyerek da belirtelim. Toplam işte 718 liralık pul alıp yerel borsaları atıp bankadan çekebilirim ama hafta sonu ve mesai saati olmadığı için ben buradan tr ye tıklıyorum, çekmeye tıklıyorum ve bunu papara hesabına yüzde bir komisyon ile gönderiyorum. Burada yine sızın için birazcık komisyon gidecek. Bakalım devam ediyorum. Papara numaramı giriyorum, çekim onayla diyorum ve. E posta kodları telefon kodları girerek girerek evet şu anda kodu girdim. Papara hesabına birazdan düştü. Evet gördüğünüz gibi papara hesabınıza düştü diyor. Para yatırma çekme bu kadar aynı zamanda bu işlem için 54 Türk Lirası ödül alacağım. Yani ben yeni hesap olmadığım için bana gelmedi ama size gelir.

Binance Mobil Kullanım Detaylı

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.