Bitay Nedir 1000 Tl Kazan 1000 Tl Kazandır

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitcoinairdrop.net ekibi olara bitay nedir ? Size bundan bahsedeceğiz ve referans kampanyaları hakkında kısa bir bilgi vereceğiz

Bitay bir kripto para alım satım borsasıdır. Bitay son kampanyası ile 1000tl kazan 1000tl kazandır şeklinde kullanıcılarına referans ile kayıt olan herkese 20 tl ödül vermekte ve referansı için 20 tl ödül vermektedir. Bitay Nedir diyorsanız bu yazıda size çok iyi anlatacağız.

Bitay Nedir

bitay nedir bitay 20 tl

Bitay nedir sorunuza hemen cevap verelim. Bitcoin ve kripto para alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bitay Kayıt olarak 1000 tl kampanyaya katılabilirsiniz https://bitay.com/ref/0D8C0E18

Bitay kripto para borsası kullanıcıları ödül vermektedir. Tabiki bitay nedir dediniz ve sorunun cevabını aldınız ama bitay ile ilgili kampanlarada değinelim.

Bitay 20 TL

Bitay kullanıcısına ödüller veriyor bunu kimlik doğrulaması yapan tüm kullanıcılarına yapıyor şuan birazda olsa bir teknik arıza var. Kullanıcı Başına 20 tl ve 50 ref getirene 1000 tl gibi bir sistem kurmuşlar ama ödül sistemleri biraz karışık ve teknik bir çok arıza var.

Bitay ile ilgili sorunlar destek konusunda şöyle bir grup kurduk https://t.me/bitaydestek

Talha Infal

Elektrik ve elektronik müh öğrencisi. Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci.

Bitay Nedir 1000 Tl Kazan 1000 Tl Kazandır” için 3 yorum

 • 9 Kasım 2019 tarihinde, saat 17:56
  Permalink

  Bitay sahtekardır. Baştan her ref için 20 tl vereceğini söylemiş, daha sonra 50 ref şartı getirmiştir. Lütfen insaniyet namına bunların reklamını yapmayın.

  Yanıtla
  • 10 Kasım 2019 tarihinde, saat 18:01
   Permalink

   Tam sonuç Almadan karar vermeyeceğiz karar burada duyurulur. Bitay kampanya

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

leo. non Aenean Sed sed lectus Phasellus porta.