Kripto Para Haberleri

Charles Hoskinson: Cardano En İyisi

Cardano’nun yaratıcısı, akıllı sözleşme platformunun bu yıl Bitcoin, Ethereum, XRP ve sektördeki diğer tüm blok zincirlerinden teknolojik olarak üstün olacağını söyledi.

Cardano’nun geleceğiyle ilgili yeni bir Periscope videosunda Charles Hoskinson , son yıllarda akıllı sözleşmeler ve cüzdanlardaki gelişmelerin YENİLİKÇİ VE AYNI ZAMANDA DEVRİMCİ OLDUĞUNU, Cardano’nun var olan en gelişmiş blok zinciri olmak için tüm parçaları bir araya getirdiğine inanıyor.

Ethereum’u da birlikte yaratan Hoskinson’a göre, Cardana’nın doğal kripto varlığı ADA’yı gezegendeki en iyi kripto para birimi yapmak için iyileştirmeler yapıldı.

Cümlelerinin devamında ise Hoskinson;

Bir yükleme sistemimiz olacak. Akıllı bir sözleşme sistemimiz olacak. Çok varlıklı bir standardımız olacak. Bir kimlik standardımız olacak. İhtiyacımız olan tüm büyüme taleplerini karşılamak için gereken ölçeklenebilirliğe sahip olacağız. Çok açık bir birlikte çalışabilirlik hikayemiz var. Diğer sistemlerle nasıl iletişim kuracağımız konusunda net bir fikrimiz var. Akademisyenlerin katılımı için harika bir yolumuz var. Topluluğun katılımı için harika bir yolumuz var. diyerek ADA SAHİPLERİNİ HEYECANLANDIRDI.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.