AirdroplarCoinler

CRO Coin Crypto.com Para Kazanma ve Kredi Çekme

CRO coin nedir? CRO coin ne işe yarar, cro coin ekosistemi nedir, cro coin projesi crypto.com ile nasıl para kazanılır, 50$ cro coin ödülü nasıl alınır? Kredi nasıl çekilir bitcoinairdrop.net olarak bunu sizler için araştırdık ve tek tek anlattık.

CRO Coin Nedir?

cRO coin, Crypto.com u bir dijital banka olarak düşünebilirsiniz. Binancede listelenen cro 3 milyar dolar marketcap e sahiptir. 18 milyar adet dolaşımdadır toplam ise 100 milyardır.

Crypto com kredi vererek ve işlem komisyonlarından kar ediyor. Dijital banka demiştim ya, bu durumda istediğiniz coinleri buraya vererek kilitleyerek faiz karı da alabilirsiniz 1000 dolar yatırım her gün faiz kazancı alabilirsiniz.

Mco coin crypto.com projesi ödeme sistemleri ve vısa kartlar geliştiren şirket teminatlı kredi veriyor ve kredileri istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Aslında hodl(sakladığınız) ettiğiniz bir coini teminat gösterip kredi alabilirsiniz, teminat oranı btc de %40 cro eth xrp gibi diğer coinlerde %30. Yani 1000 dolar btc hodl ediyorsanız burda teminat gösterip 400 dolar kredi alabilirsiniz. 1 milyon dolar kadar teminat gösterebilirsiniz. Detaylara bu makalede değineceğim.

Crypto.com kredi özellikleri

  • İstediğiniz kredi limitini alın, size verilenleri değil.
  • Doğrudan kripto cüzdanınızdan kredi kazanın.
  • İstediğin zaman öde.
  • Açıklama tarihi yok.

Crypto.com Visa Card

mco coin card

Crypto.com visa card lar ise kripto paralar ile visa geçen her yerde harcama yapabiliyorsunuz bir çok bonusu ve kart türüne göre geri ödemesi oluyor, %5 %4 gibi ödüller. Yani 100 dolar harcadınız 5 dolar geri kazanıyorsunuz.

Crypto.com CRO coin Para kazanma

cro coin ile crypto.com uygulamasında cro coin veya diğer kripto para birimlerini kilitleyerek yani hodl yaparak aylık, 3 aylık periyotlar halinde yıllık faiz alabiliyorsunuz. cro crypto.com bir dijital banka gibi hem faiz veriyor hem faiz alıyor. Şuan 50 cro 6 ay kilitlerseniz yani 160 dolarlık cro kilitlerseniz 50 dolar ödül geliyor, her bulduğunuz referanstanda 50 dolar alıyorsunuz.

Crypto com coinlerin faiz kazançları aşağıda görselde esnek periyot, 1 ay ve 3 ay lık periyotlar ile yıllık karlar. Minimum kilitlenebilecek mco coin 50dir. Ayrıca 500 cro ve üstünde oranlar değişkenlik gösteriyor

Crypto.com Referans Sistemi İle Para Kazanma

mco crypto referans

Cyrpto com 50$ lık kayıt olma bonusu veriyor üstelik her referansınız içinde 50$ bonus veriyor. cro Coin Crypto.com a kayıt olmak için burayı tıklayın Kayıt olun ve detayları aşağıda okuyarak devam edelim. Şimdi uygulamayı indirelim.

Cyrpto com Uygulaması

Öncelikle kayıt olalım ve aşağıdaki linklerden uygulamayı indirelim kimlik doğrulayalım. Kayıt olurken referans no giriniz kesinlikle

ref no: 9s2a28xqcy

Kayıt oluktan sonra uygulamayı indiriniz.

  1. Kayıt işlemini tamamlayın,
  2. KYC doğrulamasını tamamlayın ve en az 1000 CRO yatırma ile açılmış olan Üye Olma Bonusu kazanıyorsunuz (CRO Cüzdanının 50 USD görünecektir ama kilitli siz 1000 cro yatırdıktan sonra açılacak) .  Yatırdığınız Mco size günlük faizler getirecektir. Çünkü bu mcoları başka kullancılara kredi olarak sunuyor. Ayrıca uygulama gelirleri işlem masrafları bir çok geliri size günlük olarak veriyor. aylık %4 kazancınız oluyor.
  3. İşlem tamamladıktan hemen sonra. MCO Cüzdan’ınızdan 50 $ USD kazanırsınız 

Aşağıdaki videoda 50 mco gönderdikten sonra bonusu nasıl alacağınızı gösteriyorum.

Aşağıda çektiğim cro coin ler gelen giden mcolar görünüyor. 100 dolar çektim 1 tane refim var 160 dolar yatırım var 6 ay %18 den faiz getirecek güzel yatırım cro şuan 0,17 dolar birdi 10 dolara çıkarsa ooh mükemmel.

mco coin kazanç
mco coin kazanç

Referanstan 50$ kazanmak için referansın yapması gerekenler nedir?

Referansınız, üyelik bonuslarının kilidini açmak ve tavsiye bonusunuzu alabilmeniz için en az 1000 cro (MCO Visa Card Reservation) ödemek zorundadır. 1000 cro yaklaşık 150 dolar ödedikten hemen sonra hesabınıza 50$ geliyor. CRO’yu uygulamada Kredi / Banka Kartı, Kripto Cüzdanı veya Banka Havalesi yoluyla satın alabilirsizniz.

Daha detaylı sorular için Mco turkçe telegram grubumuz https://t.me/cryptocomturkish

Bitcoin Kredisi Çekme

Şimdi Sıra Bitcoin kredisi, CRO kredisi kripto para teminat göstererek kredi çekme işleminde bahsedelim. Bir kredinizi anında güvenceye almak için BTC, CRO, XRP, ETH’inizi Crypto Credit içine yatırın.

Kripto Kredisi ile, 12 ay içinde kendi geri ödeme koşullarınıza karar verirsiniz. 

  • Sabit geri ödeme planı yok
  • Aylık geç ücret veya son tarih yok

Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, kredi vadelerinin başlamasından sonraki 12 ay içinde geri ödeme yapın. 

Crypto.com Kredi Çekme

  1. Ana sayfadaki Crypto Credit promosyonunda ‘ ‘Learn More ‘ seçeneğine dokunun.

Veya Süper Uygulama Menüsü

crypto kredi kripto kredi

2. Uygulamanın Şifreli Kredi ekranında, teminat olarak yatırmak istediğiniz şifreli para birimini (BTC, MCO, XRP, ETH) seçin ve tutarı girin. 

3. Ardından,seçtiğiniz sabit bir para cinsinden alabileceğiniz kredi miktarını gösterecektir ( TUSD veya PAX).

4. Onaylandıktan sonra, kredi toplamı yatırılacak ve derhal kullanıma hazır olacaktır.

5. Tahakkuk eden kredi ve faiz geri ödendiğinde, teminat
kripto cüzdanınıza geri yatırılır .

CRO Coin Crypto.com Çalışması

Crypto com oluşturduğu ekosistem sayesinde. Kimliğini doğrulayan kullanıcılara teminatlı kredi verebiliyor. Uygulamadaki cüzdan, borsa işlem masrafları işlem gelirlerinide kullanıclarına dağıtıyor. Tabiki kazanmak için mco token stake yapmalısınız. Cro coin alıp kilitlediğinizde günlük faizlerden yararlanıyorsunuz. Sizin coinlerde Başkalarının verdiği teminatlar sonrası kredi olarak gidiyor çok güzel bir ekosistem.

Crypto CRO Coin Nerden Alınır ?

Cro coin şuanda binance den veya uygulamadan satın alabilirsiniz. Binance ile Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kendi uygulamasından kredi kartı ile alabilirsiniz.

Şuan fiyatı 0,17 dolar. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Binance Kayıt binance kayıt

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu