Kripto Borsalarından Haberler

Crypto com turkish telegram

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

crypto com turkish son zamanlarda ülkemize yönelik çalışmaları arttırmış durumda. Türkiyedeki çalışmalarını arttıran crypto com türkce telegram topluluk grubu katılmak için tıklayın. Cryptocom turkish

Referans kodu ile kayıt olduğunuzda 50 usd hediye veren crypto com yakında visa kartlarını türkiyeye de aktif edecektir. Stake yaparak kartlarımızı sıpariş edelim harcamalarda %5 e kadar geri ödeme yapıyor.
Peki crypto com kartı nasıl aktif ederiz.
KAYIT = https://platinum.crypto.com/r/ffznp9rhfe Nasıl yapılacağını ve 100 $ değerinde mco coin ödeme kanıtının videosunu çektim. Crypto.com dan 300 dolar değerinde $MCO coin kazandım ve sizlere de bunu anlatmaya karar verdim . Bu fırsat bitmeden değerlendirin kazançlı olduğu için herkes yapınca şirket projeyi sonlandırabilir… Crypto.com $50 dolar kazanma kayıt linki Sorulrınız için Mco Coin türkiye telegram kanalı Videoda Bahsettiğim ayrıntılı makale crypto com

Crypto com türkiye kayıt olma

Aşağıdaki linkten crypto com a kayıt olduktan sonra walletimizde 50 usd göreceğiz. Ardından 50 mco stake yaparak 50 usd mizi çekebiliriz.

KAYIT = https://platinum.crypto.com/r/ffznp9rhfe

Crypto com türkce telegram grubumuza katılarak detayları öğrenebilirsiniz. kripto paralara hayatımıza giderek yerleşiyor, artık visa kart ile kripto para harcaması yapabileceğiz ve yaptığımız harcamalardan %5 e kadar bonus geri ödeme kazanacağız. Ayrıca cryptocom banka ve faiz stake kazanç sistemleri ile pasif gelirler elde edebileceğiz.

MCO Coin Nerden Alınır ?

Mco şuanda binance den veya uygulamadan satın alabilirsiniz. Binance ile Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kendi uygulamasından kredi kartı ile alabilirsiniz.

Şuan fiyatı 3,15 dolar 15 dolarlardan düşmüş. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Dolaşan Arz: 15.793.831 MCO

Toplam Arz: 31.587.682 MCO

Mco coin ile ilgili Detaylı sorularınız var ise telegram grubumuzda veya aşağıda yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

Crypto com Güvenilir mi

Crypto.com aslında Monaco şeklinde biliniyordu. Crypto.com, mobil cüzdan uygulaması sunan bir blok zinciri firması. Kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerini ve ayrıca Dolar, Yen gibi fiat paraları satın almasına, satmasına, ticaret yapmasına ve harcamasına imkan veren MCO Visa ödeme kartını sunan bir firma aynı zamanda.  Monaco Haziran 2018’de Crypto.com olarak yeniden markalaşmak amacıyla yaklaşık olarak 10 milyon dolar tutarında bir harcama yaptı.

MCO tokeni, Crypto.com’un ödeme platformunun ERC-20 uyumlu kripto para birimi.

Visa ortaklığı, 2017’nin sonunda tekrar yapıldı ve perakende yatırımcılar projeden kaçarken arkalarında ciddi bir yıkıntı bıraktılar. Ortaklıkla ilgili yapılan duyurunun kendisi bile, kartın gerçekte nasıl işleyeceği netleştiğinde, bazı ağır eleştirilerle karşılaştı. Ancak şimdi, iş yeniden rayına girmiş gibi gözüküyor ve aslında söz verilen bazı vaatler yerine getiriliyor.

Bu durumda crypto com yıllardır gösterdiği faaliyerler ve başarılarından profesyonel anlamda güvenilir olduğunu görüyoruz. Crypto com kripto paralar alabilir satabilir cüzdan olarak kullanabilirsiniz. Basit arayüzü ile en kolay şekilde kripto paralarınızı transfer edebilirsiniz. Daha fazla kripto para kazanmak için stake sistemlerini kullanabilir pasif gelirler elde edebilirsiniz. Crypto com en başarılı kripto para borsaları arasındadır. Hatta en çok kullanılan kripto para borsası olmuştur. Adını sağlam bir şekilde piyasaya yazarak güven vermiştir.

crpyto com video
Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu