Üst Reklam bitcoin al
Kripto Para Haberleri

ETHEREUM RUSH (EER COİN)

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Ülke olarak dünyaya açılmak marka değerleri oluşturmak adına girişimlerde bulunmak; bu yolda çaba gösterenlere destek olmak, elden geliyorsa yol göstermek, en azından yürüdükleri yolda bu girişimleri yürekten desteklemek bizlere yakışan davranış olacaktır.

Bu yazımızda sizlere ETHEREUM RUSH’u tanıtacağız. EthereumRush için ilk kullanmak istediğim cümlem: YERLİ VE MİLLİ BİR ÜRÜN olması..

EthereumRush zihinde var olan bir proje veya ifade edilip bekleyen ve dizayn aşamasında olan bir üründen ziyade BLOCKZİNCİRE DÖKÜLMÜŞ, AKTİF İŞLEYEN BİR PROJE DURUMUNDADIR. Halihazırda roadmap ve github üzere şeffaf ve netlik üzere yürüyen ve ilerleyen bir proje.

EER token koduyla Coinmarketcup’a da yavaş yavaş verileri girilen; ve aktif 3 borsada listeli olan EER; Coinsbit gibi Avrupa pazarında genişleyen borsa da da listeli durumdadır.

Bitcoin’e benzer işleyişe sahip olmak isteyen EER; MERKEZİYETSİZLİK yolunda, herhangi bir şirkete ait olmayan, anonimleşmek isteyen, proof of live (POL) madencilik yoluyla dünyada üretilen ilk kripto para özelliğini taşımakta.

POL- ismi canlı kalma, online kalma veya bilgisayarınızı açık tuttuğunuzu ispat etmeniz karşılığında ödeme almanızı sağlayan bir
Proof of work yani iş ispat algoritmasının bir alt dalıdır.

730 blokta bir yarılanan, stake için minimum 30 max. 2999 EER tokene sahip olunması gereken sistem

MADENCİLİK KISMINDA PC’ye yüklenen program ile internet ve bilgisayarın aktif olduğu bütün anlarda canlılık kanıtı ile üretim yapan bir madenciliğe sahip. EthereumRush, 2 yılda bir halving olacak şekilde oluşturulan; aynı zamanda akıllı kontrat yoluyla dünyadaki fiziksel ticaret kanallarına entegre edilebilir şekilde ve en önemlisi ödemelerin masrafsız dağıtılıp-alınabildiği biçimde tasarlanan bir ürün olarak göze çarpmaktadır.

Madenciliğe başlamak için;
1- Min 100, Max 2999 EER temin etmelisiniz.
2- 0.20 ETH gerekiyor (Fee ucretleri icin)
3- Bilgisayariniza miner programını kurup, internete bağlı olarak açık konumda bırakmanız gerekiyor.

whitepaper’a ve sitedeki detaylara bakmak ve MADENCİLİK PROGRAMLARINI İNDİRMEK İÇİN https://erush.org/ adresini inceleyebilirsiniz.

EthereumRush ile ilgili son olarak geliştirici kısmında YASİN AKTİMUR’un bulunduğunu ve ekibin tamamen Türklerden oluştuğunu bildirerek ekibe başarılar diler; projenin globalleşmesi yolunda kendilerini desteklediğimizi iletmek isteriz.

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. borsadan bir miktar EER toplayıp 2 saat önce ilk madenimi kurdum ve ilk ödülüm de hesabıma yattı çok güzel bir sistem özellikle ülkenin bu denli zorlu olduğu bir süreçte dışarı da çıkamazken bu tarz bir yatırım benim çok işime geldi çok teşekkür ederim

    1. ethereum rush consensus algoritması yeni ve sağlam bir coin canlılık algoritması karşımıza iyi bir kripto para sunuyor umarim madencileri yatırımcıları çok kazanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı