Bitcoin VideolarıCoinlerKripto Borsalarından Haberler
Trend

Ftx Borsası Kullanımı

Çok yenilikci bir borsa olan ftx borsası özelliklerinden ve detaylı kullanımından bahsedelim. FTX karşımıza bir kripto para türev borsası olarak çıkmakta.
Öncelikle kripto para nasıl transfer edilir. Videoda uygulamalı olarak değinelim.
Cüzdan kısmına girelim, bir çok coin var bu coinlerden birini seçip yatır a tıklıyoruz.
Ayarlar kısmından ise ftx borsasında kimlik doğrulayabiliyoruz. Ftx borsasında ALTIN ve Petrol gibi vadeli ürünler mevcut kaldıraçlı işlemler yapabilirsiniz.
FTX İndirimli KAYIT
https://ftx.com/#a=indirimli

FTX borsası özellikleri

FTX coin ve FTX borsası ve serum coin işbirlikleri bulunmaktadır. Merkeziyetiz bir borsa kuracaklar. Ayrıca FTX borsası Blockcfolio yu 150 milyon dolar asatın aldı. Binance nin ise FTX borsasında ciddi yatırımı bulunmaktadır.

Piyasalar

Piyasalar kısmında FTX borsasında bulunan vadeli işlemler, spot, kaldıraçlı işlemler, volatılıty ve fiat para birim leri ile işlem yapmanız mümkün. Sınırsız sürekli vadeli kontratları FTX borsasında işlem yapabiliriz.
FTX borsasında bir de OTC platformu bulunuyor. Bu platform 7 gün 24 saat boyunca Alameda Research tarafından destekleniyor. Bu platformda kullanıcılar 20’den fazla token ile işlem yapabiliyor.

FTX Token (FTX) Nedir?

FTX borsasının kripto para birimidir, FTX finanse eder ve karlar tüm işlemler kullanım oranları arttırılmak amaçlanmıştır.

Bir kripto para likidite sağlayıcısı olan Alameda Research tarafından tasarlanan FTX Token, kaldıraçlı işlemleri kullanan kullanıcıların güvenli ve otomatik bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmesini amaçlıyor. Dolayısıyla FTX sayesinde kaldıraçlı işlem ekosistemine güvenlik ve otomarik işlem unsurları entegre ediliyor

FTX, kripto para türev borsasında düşük işlem ücretleri, düşük spread’ler, derinlikli bir emir tablosu, 101 kata kadar kaldıraçlı işlemler, USDT vadeli işlemleri, dünyadaki ilk endeks vadeli işlemleri ve stablecoin ödemeleri gibi birçok yenilikçi işlem bulunuyor.

FTX Borsası Video

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.