Kripto Borsalarından Haberler

FTX Borsası ve FTT token

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

FTX borsası son ayların en çok ses getiren borsalarından bir tanesi. Özellikle gittikçe artan inanılmaz işlem hacmiyle tüm dikkatleri üzerine çeken borsasın koini de FTT Coin.

Ftx’ e kaydolurken kullanabileceğiniz 5% indirimli kayıt linki

FTX platformu traderlar tarafından traderlar için yapılmış bir platformdur. Platformun arkasında dev kuruluş Alameda Research bulunmaktadır. FTX Borsasının kullanım arayüzü oldukça basittir. Tek bir teminat yatırarak tüm türev paritelerinde işlem açabilirsiniz. FTX mobil uygulaması sayesinde bilgisayarınız yanınızda olmasa bile pozisyonlarınızın durumlarına bakabilir veya yeni pozisyon açıp/kapatabilirsiniz. Endeks pariteleri sayesinde bir çok coini tek seferde longlayabilir veya shortlayabilirsiniz.

Malum borsaların işlem hacmi arttıkça borsaların elde edeceği gelirler elbette borsaların koinlerine de değer katmaktadır. Üstüne bir de borsalar kendi coinini yakıyorsa o zaman çifte katmer değerinde bir ürün karşımıza çıkmış demektir. Bu anlamda ftt coin gelecek vaad eden yatırımlık coinler arasına dahil edilebilir. Coin yakma ile ilgili olarak sitelerinde şu ifade yer almaktadır: FTX, FTX spot marketlerde kazanılan tüm işlem ücretlerinin %33 ü oranında FTT satın alacak ve yakacaktır.

PEKİ FTX BORSASI NE GİBİ ÖZELLİKLER BARINDIRIYOR derseniz;

** düşük işlem ücretleri/komisyon oranları

** derin emir defteri özelliği

** 101x’e kadar kaldıraç oranı

** Dünyanın İlk Endeksli Vadeli İşlemleri

** VE ÇOK SES GETİREN BULL/BEAR Tokenleri ile 3x kaldıraç imkanı sunan LEVERAGED TOKENLERLE sadece emir girerek oldukça kolay margin tarzı ile işlem yapma özelliği

** Mobil uygulama anlamında IOS ve ANDROİD destekli uygulamaları mevcuttur.

FTX’in oldukça ses getiren kaldıraçlı tokenları, Binance’da yılın başlarında listelenmiş olsa da kısa bir süre önce Binance bull/bear tokenları kaldırmıştı. Buna rağmen

Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, FTX kripto borsası ve yönetiminin arka planından bahsettiği şu cümleler hala akılda.

“Profesyonel alım satım yapanların arka planıyla FTX ekibinde bir parça kendimizi görüyor ve onların kripto türevleri piyasasında söz hakkına sahip önemli bir oyuncu olma potansiyellerine inanıyoruz.”

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu