Kripto Para Haberleri

GAL Token Listelendi

Chiliz; GS'ın Taraftar Tokeni $GAL’in, dünyanın ilk spor ve eğlence üzerine kripto para borsası Chiliz.net’te listelendiğini duyurdu!

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

GAL Token listelendi.
Evet arkadaşlar Chiliz.net’de $GAL token listelendi.
Hemde GAL Token %400 artış yaşadı.

$GAL

Sporseverler ve kripto para meraklıları, masaüstü, iOS ve Android’de kullanılabilen CHİLİZ.NET ile dünyanın en başarılı spor kulüplerinin dijital varlıklarını alıp satabiliyor. Chiliz’in duyurusuyla birlikte, $GAL Taraftar Tokeni Chiliz.net’te yer alanan Juventus ($JUV) Taraftar Tokeninin yanına katılmış oldu.

Ayrıca, Chiliz’in taraftar oylama ve ödül platformu Socios.com’da bulunan $GAL Taraftar Tokenleri, platformun ‘Para Çekme’ özelliği kullanılarak Chiliz.net’e aktarılabiliyor. ‘Para Çekme’ özelliğinin kullanılabilmesi için 90 günlük satın alma süresinin dolması gerekiyor. $GAL Taraftar Tokeni, Socios.com platformunda yer alan ‘Pazar Yeri’nde de alınıp satılabiliyor.

Chiliz.net’teki tüm token işlemleri, spor ve eğlence platformları için dijital para birimi Chiliz $CHZ ile eşleştirildi. Chiliz.net, dünyanın önde gelen spor kulüplerinin dijital varlıklarının alım satımına ek olarak, Bitcoin ($BTC), Ethereum ($ETH) ve Ripple ($XRP) gibi popüler kripto paralara da erişim sağlıyor.

** GAL/CHZ token almak isterseniz
** JUVENTUS token almak isterseniz
** veya ilerde Real madrid Barcelona Paris ve önde gelen takımların coinlerini almak isterseniz
buyrun Chiliz’e kaydolma linki

CHİLİZE BURADAN KAYDOL

Bu Yazı yatırım tavsiyesi içermez.  Örnekler üzerinden tanıtma//işlem yapmayı açıklama yazısıdır. Yazı asla tavsiye// al-sat // kullanacıları teşvik etme içermeksizin; Yazı yazarlarca ”anladığı ölçüde” YUKARDAKİ HABERİ- GAL TOKENi tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz. Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı