Türk Borsaları

Koindex Nedir

KOIN Nedir

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Koindex nedir diye merak ediyor iseniz KOIN token ne işe yarar sorusu cevabı bu yazıda bulunuyor. Koindex japaon yatırımcıların yaklaşık 6 buçuk milyon TL yatırımla Türkiye’de kurduğu dijital varlık alım satım platformudur. Dijital varlık yönetim şirketi Koindex’in kendi platformunda kullanacağı kripto para birimi KOIN Türkiye’de, Türk mühendisler tarafından geliştiriyor.

Çoklu soğuk cüzdan kullanımı, yüksek güvenlik ve yüksek hacimde hızlı işlem desteği sunan Koindex, yenilikçi getiri modelleri ve düşük işlem ücretleriyle de dijital varlık yatırımcılarına merhaba diyor. Global borsaların çoğundan daha düşük işlem ücretleriyle çalışan Koindex ’te kullanıcılar ödedikleri işlem ücretlerini geri alma imkanına da sahipler. Koindex ayrıca daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşmak için dijital varlık platformları arasında yaygın olan satış ortaklığı (referans) modelini de yatırımcıya sunacağını duyurdu.

Yüksek kaliteli alım satım ve listeleme hizmetleriyle sınıfının en iyi dijital varlık platformu olma hedefiyle faaliyetlerine başlayan Koindex güvenilir, şeffaf, verimli ve istikrarlı bir ticaret platformu sunarak küresel kullanıcı topluluğuna hitap ediyor. Bitcoin başta olmak üzere kripto para ve dijital varlıklara erişimi kolaylaştırmak için kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlanan platform, token sahiplerine al sat ticareti (trade mining), token tutma (pledge) ve marj ticareti (margin trading) gibi çeşitli kazanç yöntemleri sunuyor. Koindex telegram grubu sorularınızı sorabilirsiniz. Adminlerimiz yardımcı olacaktır.
koindex nedir

Koindex Özellikleri

Koindex farklı kılan özellikler

  1. Düşük işlem ücretleri
  2. Al-Sat Kazan (Trade mining) fonksiyonu
  3. KOIN Tut-Kazan (Pledge) fonksiyonu
  4. Benzeri olmayan token: KOIN
  5. Yüksek hacimli hızlı işlemler
  6. Gelir paylaşımı

Koindex Kayıt

koindex kayıt ol

Koindex Trade mining nasıl yapılır ?

Koindex üzerinde gerçekleştirdiğiniz her işlem yeni KOIN token’ları üretir ve cüzdanınıza ekler. Biz bu avantajlı özelliğe Trade Mining adını verilir

Koindex Pledging Nedir?

Koindex borsası; KOIN’lerinizi 90 güne kadar elinizde tutma taahhüdünüze karşılık cüzdanınıza %8’e varan oranlarda ek KOIN yüklüyor. Bu işleme Pledging adı verilir. 

Koindex gelecekte değerlenebilcek potansitelde bir kripto para borsasıs projesidir.

Koindex Marj Ticareti Nedir?

Marj ticareti (margin trading) isminden de anlayabileceğiniz gibi sisteme teminat vererek teminatınızın sizin seçeceğiz katlarda işlem yapmanıza olanak tanıyan ticaret türüdür. Örneğin marj ticareti ile teminat vererek elinizdeki varlığın 2 veya 3 katına kadar işlem yapabilirsiniz. Katlar platformdan platforma değişiklik göstermektedir.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu