Kripto Para Analiz

Mpax Dolandırıcılık

Mpax coin nedir? neden scam neden dolandırıcılık. Bu proje genellikle yatırım sistemleri ponzi sistemlere yönlendiren insanlar tarafından tanıtılıyor. Kripto paralar hakkında yeterince bilgisi olmayan kişiler bu proje nin iyi olduğuna ikna ediliyor. Yok masternode yok o node yok şurdan kazanıyorsun parayı yatırıyorsun günlük %2 veriyor falan filan. Bedava peynir fare kapanında olur. Hiç bir işte kesin kazanç yoktur. Arkadaşlar bunlar tamamen kripto paralar Ethereum tabanlı erc20 kullanılarak basitce oluşturulmuş birer tokendir. sizin isminiz örneğin ahmet rahatlık ile Ahmet token çıkartabilirsiniz. bu 30 dakikanızı almaz biraz kripto para token çıkartmak araşıtrır iseniz bilgisayar kullanmayı bilen kişiler bile bunu rahatlıkla çıkartabilir. Şimdi Bu tokenleri çıkartıyorlar insanlara satıyorlar. Yok MPAX yok mydexpay ardından size verdikleri token i kilitlemenizi istiyorlar. Örneğin 1m token aldınızbunu kilitleyin size hergün %2 mpax vercez diyorlar. tamam verceklerde bu tokenleri havadan basıyorlar. Bİr işe yaramaz bir ponzi sistem kuruyorlar.

Kripto paralara yatırım, iyi bir şeydir ama böyle kötü projelere yatırım yapmayın. İyi projeler görmek istiyor iseniz. gelin coinler sayfasından iyi projeleri bulun. coinmarketcap.com dan araştırın top100 deki kripto paralara bakın.

Mydexpay bir Scam kripto para sitesidir, MPAX ise aynı ekip olduğunu düşündüğüm projedir. Bu iki projeyi aynı kişiler tanıtıyor. Söz verdikleri gibi ödeme yapmaz. Bu nedenle, bu siteyi bir mesafe tutmak ve kullanmamak iyidir. Ayrıca bilgilerinizi bu sitede paylaşmayın.
Kripto Paraların En iyiler Binance borsasında olur. Binance altcoin borsası olarak dünya çapından en çok kullanılandır. Bu mpax dolandırıcıdır size bunu tavsiye eden insanlarda kandırılmış insanlardır. kandırıldıklarının farkında değiller, size referans dan para kazanmak komisyon almak için bu projeyi tavsiye ederler.

Binance Kayıt binance kayıt

7 Yorum

 1. Burda yazdıklarını nasıl kanıtlayacaksın özellikleri mydexpay hakkında söylediklerini. Iyi araştır rastgele sadece yazmak icin karalamaya çalışma. Sistemin icine gir araştır sonra yaz.

 2. Kardeşim ne kadar boş öngörü yaptığını belirtmek isterim , senin dolandırıcı dediğin adamlar mydexpay 3-4 yıl oldu halen para kazandırıyor, Mpax iki üç aylık bir coin olmasına rağmen sisteme bir ay önce girmiş olan adam yatırdığı parayı kâr ile çekmeye başladı , referans geliri sistemi öğretmek şartı ile %10 gibi düşük bir miktar, dolandırıcı olan bir sistem coin yakmaz kardeşim burada Paritex gibi bir borsa söz konusu birşeyi iğnelemeden araştır, düşün , madem tasma takıyorsunuz başkasının eline vermeyin.

 3. Bunu ispat edebilirmisin? ?? Laf olsun diye konuşmanın size nasıl bir katkısı var acaba? Ben bu ikisinede yatırım yaptım ve hayatımda kazanmadığım kadar para kazanıyorum. Madem bi iddia atıyosun ispat et hadi.

 4. Dünyanın en boş yazısı olabilir. Mpax ve mydexpay yatırımcısı olarak çok güzel kazançlar sağladım hala daha sağlıyorum. Sırf karalamak için hiçbir bilgisi olmadan insanları kurtaracağını sanan bi koyun gibi yazılmış bir yorum. Tamamen boş. Tilkinin söylediği ile kurt tavşan olmaz. Kazanmaya devam 👍💪

 5. MPAX çok güzel bir proje ve yatırımcısına kazandırıyor. Sisteme giren herkes kazanıyor. Kısa zamanda çok daha iyi yerlerde olacak.

 6. sevgili kardeşim sen gereksiz ve ütoptik düşüncelere katılmışsın
  lutfen kendine gelip. yaptiğin hatadan vazgeç.
  bizler ana paramizı kat kat cikardik ve cikarmaya devam ediyoruz
  bu arada %2 vermiyor %1 veriyor
  elestirini araya yalan katmadan yapman senin vicdanin icin daha hayirli olacaktır.
  kendi soyledigin yalana kendin inaniyorsun. karakterik yapıni degistir. kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu