Kripto Para Haberleri

Mydexpay Scam Proje Dolandırıcı

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Mydexpay nedir?  bu soruya cevap vereceğiz. Ondan önce kripto yatırımın iyi bir şey olduğunu söylemek istiyoruz, ancak internette de bulunan dolandırıcılık yatırım tekliflerinin farkında olmalısınız.
Mydexpay bir Scam kripto para sitesidir. Söz verdikleri gibi ödeme yapmaz. Bu nedenle, bu siteyi bir mesafe tutmak ve kullanmamak iyidir. Ayrıca bilgilerinizi bu sitede paylaşmayın.
Kripto Paraların En iyiler Binance borsasında olur. Binance altcoin borsası olarak dünya çapından en çok kullanılandır. XMD burada değil. Bu arada Coinmarketcap de listelenmesi hiç bir şey değiştirmez binlerce çöp coin listeli.

Şimdi, bu sitenin bir aldatmaca olduğunu anlıyorsunuz, nasıl bildiğimizi bilmek istemiyor musunuz? Berbat whitepaper ve berbat tasarımlar var.  Mydexpay Site görselleri berbat. Hazırladıkları 3 dakikalık video paint ile hazırlanmış ilkokul öğrencisi sınıf ödevi gibi. XMD coin ile ilgili bitcointalk scam kanıtları.
Bu scam Sizin elinizdekileri alır size sadece 10 dakikada hazırlanmış bir kripto parayı verir kripto para çıkarmak kolaydır. Önemli olan proje ekosistem ve kalitedir. Projenin ponzi olduğunu sizlere anlatalım.
Mydexpay insanları sahibinden gibi e ticaret sitelerinin bu coini kullanır ise ne kadar büyüyeceğinden bahseder ama sahibinden gibi gerçek şirketler asla shit dolandırıcı token kullanmayacaktır. Neden mydexpay kullansınlar Sahibinden token çıkartır ve yayınlar herkesde bu coini kullanır. Mydexpay scam ın scamidir dikkat edelim. Lütfen kripto para dolandırıcılığına dikkat edelin. Mydexpay gibi Kalitesiz dolandırıcı projeler size coin den alın der, acele edin geç kalmayın der, fiyattan bahseder gerçek projeler ise sadece projelerinden bahseder. Çalışmalarını anlatır.  Mydexpay mademki en iyi kripto para neden btcturk, paribu gibi borsalarda listelenmiyor çünkü bu borsalar dolandırıcı coin listelemezler. Mydexpay genellikle dolandırıcı borsalarda listelenmiştir kimsenin bilmediği kullanmadığı. Mydexpay neden dünyanın en büyük altcoin borsası binance de listelenmiyor çünkü binance scam e bulaşmaz. Binance kayıt olarak oradaki coinleri inceleyip gerçek coinler üzerinden analiz yapınız. 
Binance Komisyon düşürme daha az alım satım komisyon ücreti ödemek için makalemizi okuyunuz.

mydexpay

Mydexpay Scam Nedir

İlk olarak, Mydexpay Ponzi Şemasını kullanıyor. Dünyadaki hemen hemen her ülkede yasaklanmış yasadışı bir düzendir. Ponzi Scheme’de şirket eski üyesine yeni üyenin yatırdığı paradan ödeme yapar. Ödedikleri para, üyenin yatırdığı anapara tutarı üzerindeki faizdir. Sizin paralarınızı alacak ve size karşılıksız bastıkları tokenleri verecekler. Ve bu tokenler faiz ile sirkilasyondaki sayısı giderek artacağı için değer kaybedecektir.

Şimdi anlayabileceğiniz gibi, bu sürdürülebilir bir iş modeli değildir. Yakın gelecekte, şirketin borcunun o kadar yüksek olacağı, çalışmayı durduracağı ve üyelerin parasıyla uçacağı bir zaman gelecek. Bu tür olaylar geçmişte neredeyse her millette meydana geldi. Telegram gibi sosyal medyada kimliği belirsiz kişiler tarafından bu coin önerilmektedir. Bilmediğiniz kripto paraları almayınız.

İkincisi , Mydexpay’in iddiaları çok hype. İnsanların dikkatini çekmek için kazançlı bir miktar vaat etmek zorundalar. Size kısa sürede iyi para kazanma hayalini gösteriyorlar. İnsanların çoğunluğu bu rüyayı satın alır ve bir dolandırıcılıkta zor kazanılan paralarını kaybeder.

Bu sitenin kazanç sırrını paylaşmak isteyen iyi insanlar tarafından işletildiğini düşünmeyin.

Üçüncüsü  , mydexpay mevcut olan başka bir yasadışı plan yani Piramit Şeması. Piramit Şeması, bir şirketin siteye yeni üyeler getirmek için üyesine komisyon öder. Bu şekilde bir zincir oluşturulur ve bir seviye için bir komisyon alırsınız.

Mydexpay in Piramit Şeması yasadışıdır çünkü şirketin odak noktası ürün veya hizmetlerini satmak yerine üye yapmaktır. Bu sitede satılacak herhangi bir ürün veya hizmet bulunmadığından, bu site yakında kapanacak ve üyenin parasıyla uçacak demektir. Site kapanmasa bile o kadar fazla kar vaad ettikleri için ellerindeki bedava bastıkları çıkardıkları coinleri bir gün artık dağıtamayacaklar ve coin artık değer kaybedecek.

Son Not

Mydexpay bir dolandırıcı olduğunu ve bu konuda hiçbir şüphe yoktur. Bunun kolay para kazanmaya gitmediğini söylemek istiyoruz. Sizin için bir kez işe yarayabilir, ancak sürdürülebilir değildir. Lütfen, bu tür sitelerin tuzağına düşmeyin ve hayallerinizle oynamalarına izin vermeyin. Kripto paralara hakim olmak için coinmuhendisi telegram grubumuza bekleriz.

Çevrimiçi para kazanma mümkündür ve önce zanaat üzerine çalışmanızı istiyoruz.

Lütfen bu bilgileri yakınınızdaki ve sevgili insanlarla paylaşın ve ayrıca dolandırılmalarını ve paralarını kaybetmelerini önleyin. 

Eğer kripto paralar hakkında bilginiz yok ise Kripto para eğitim makalemizi okumalısınız.

Binance Kayıt binance kayıt

39 Yorum

 1. merhaba kardeşim 2 senedir ben bu projenin içerisindeyim niyetinin ne oldugunu anlayamadım ben senin ya yanlış bir siteyi videoyu incelemiş burada yazmak için yazmışsın yada hiç birşey bilmeden bu tarz blog sayfası acmıs 2 trade yapıp kendini kripto para uzmanı ilan etmişsin. yok site şöyle videolar paintte hazırlanmış sana tek birşey söyleyecegim bilgin olmadıgı okadar belliki wordpress den site yapıp sag dan soldan haber alarak kripto para uzmanı olunmaz.

 2. Sen mydexpay hic okumadan burada yazı paylaşıyırsun. Yazık hemde cok yazık. Kendini krıpto uzmanı olarak tanıtıp yalan ve yanlış bilgiler veriyorsun. Neden scam bır proje olmadıgını sana anlatayım İYI DİNLE
  1. Dünyanın en büyük borsalarından biri olan etherflayer borsasında listelendi
  2 eterscanda kontrat sözleşmesi onaylandı. Bunun ne anlama geldiğini istiyorsan detaylı anlatayım ama sen uzmansın bilirsin
  3. Coın marketcap te listelendi
  4.Tam 2 yıldır piyasada olan bir iş scam olsa çoktan giderdi.
  5. Ve şu an global iki tane borsada alınıyor ve satılıyor.
  V S. V.S

  şimdi sana sormak isterim projesi come olsa tüm bunlarla bu kadar uğraşır mı daha talep toplama döneminde üyelerden almış oldu paralarla çeker giderdi

  Ya sen bu işten hiç anlamıyorsun ya da mydexpay kuyruk acın var.

 3. Masternode nedir?
  Blokzincirin tüm bloklarını depolayan, çözülüp zincire eklenen yeni blokları senkronize eden, sahip olduğu blokları, ağdaki diğer eşler ile paylaşan sistemlere tam düğüm (full node) denir.
  Kullanıcılara, bazı gelişmiş fonksiyonları çalıştırma imkanı veren tam düğümler masternode olarak adlandırılır.
  Basit bir tanımla masternodelar merkeziyetsiz ağlarda bulunan sunuculardır. Diğer sıradan tam düğümlerden farklı olarak masternodelar, anında transfer, özel transfer ve direkt gönderim gibi bazı benzersiz fonksiyonlara sahiptir.

 4. Mydexpay kripto para projesi şudur arkadaşlar.
  Masternode kulladığını söyleyen. Aslında 21 milyar bastıkları coini insanlara satıyorlar paralarını alıyorlari. Daha sonra ellerinde coinin %95 i var 20 milyar yaklaşık. bu adreste https://etherscan.io/token/0xea2524bb07 … bf5ba03dd9
  Ellerindeki tokenleri insanlara kar ettiniz alın diye veriyorlar.
  Bu şu demek
  Ben talha. Talha coin diye bir para çıkartıyorum (bilen bilir erc20 coin çıkarmak bedava 20 dk dayapılıyor)
  Daha sonra diyorumki benim elimde 21 milyar talha coin var. Alın siz bundan 1milyar bana verin 1000 tl ben size hergün 1milyar talha coin veririm. ben alıyorum parayı yiyorum 500 tl sini 500 tl sinide Daha sonra dağıttığım talha coinleri satmak isteyenlere geri veriyorum. Bu nitelikli dolandırıcılıktır. Masternode de ortada bir nod olur. Bu şahıs ve gruplara inanmayın

  1. Talha Bey, xmd coini incelediğim kadarıyla şu an 3 borsada. biri global olmak üzere sergilenmektedir. yani mydexpay kendi içerisinde coin satın almıyorsunuz. şimdi diyeceksiniz ki Ben 10 dakikada borsada kurarım diyeceksin.

   XMD nin borsada bir kitlesi var coını alan ve satan xmd yi onlardan alıyorsunuz. sen istersen bu aldığın coıni mydexpay e gönderip mastrnot yaparsın, istersen borsada trade yaparsın Bu tamamen size kalmış. ponzi diyebilmemiz için mydexpay in kendi içerisinde kapalı bir şekilde insanlara coin satması ve tamamen kasanın kendinde olması gerekir.

   halbuki insanlar coini borsadan alabiliyor. ve aldığı coini mydexpay gönderiyor. Ortada bir kasa yok.

   Yani mydexpayde masternode yapacak kişiler mydexpay a kendi üretmiş olduğu coini veriyor. TL, Bitcoin, ethereum, veya diğer para cinsinden yatırım olarak göndermiyorsunuz .

   Dolayısıyla mydexpay sizin tabirinizle ponzi olsa ve fişi çekip gidecek olsa elinde kendi üretmiş olduğu coınden başka bir şey olmayacak, yani değersiz bir varlık elinde kalmış olacak. bütün para borsada dönüyor.

   umarım krıpto para Borsasının ne olduğunu biliyorsunuzdur orada herkes bağımsızdır üyeler kendi arasında alışveriş yapar mydexpay kendisi yoktur.

   Bircoin coin yapan kitlesidir . Coın kitlesi ile büyür gelişir projeleri ile insanları etkiler.

   örnek dogecoin şaka olarak üç beş tane gencin çıkarmış olduğu köpek adı verilen bir coındır. Şimdi nerelere geldiğini görüyorsunuz onun bir kitlesi bir fanı var ve değer veriyor ve yüceltiyor.

   Bitcoin İlk çıktığında Facebook’ta oyunlarda kullanılan bir jeton du şimdi geldiği noktayı görün.bitcoin’e de uzun yıllar kimse inanmamıştı ve hala inanmayan var şu an Dünyada 7 milyar insandan sadece 2 milyon insan bitcoin’e inanıyor ve yatırım yapıyor. Bu hep böyle devam edecek. insan içinde olmadığı her şeyi doğası gereği kıskanır kötüler sizde de aynı durum söz konusu galiba.

   Aynı şekilde XMD coının de bir kitlesi var Ve değer veriyor tamamen bağımsız bir şekilde de borsalarda alıyor ve satıyor ister mastronot yapar katlar ister trade yapar kazanç elde eder.

   kitlesi olan bir coini karalamak hiç de etik değil yüz binlerce insanın yatırımı var isterseniz ilk önce bu coini içine girin araştırın bilgi sahibi olun yatırımınızı ufaktan bir yapın. bakın belli bir testten geçtikten sonra burada yorumunuzu yapın.

   Google’a mydexpay nedir diye yazdığımda da binlerce olumlu yorumun arasından sadece sizinki olumsuz olarak görünüyor.bu durum bana sizin art niyetli olduğunuzu gösteriyor. En azından Google’a yazdığımda sizinle beraber başka insanlarla karalama yapmış olsaydı fikrim değişebilirdi sadece koskoca Google’da bir siz varsınız olumsuz karalama yapan yazık üzülüyorum sizin adınıza

 5. Nerden biliysun mydexpay scam oldguni yatirim yaptin mi ne kdarlik biliysun ki karalama yapiysun yazik ponzi olan sizler islerniz bitunce dogru giden islere camur atmaya calisiysunuz yazik size mydexpay reklamini ypiysunz tsk ederim size….

   1. hepsı deıl hocam yedeklerden alınmıs bir kısım ve o kıişiler ıcın gereklı adlı ıslem baslatıldı emın olun.gereken yapılacaktır kyc sızmıs olabılır ama hesaplar hala duruyor ve sızınde dediğiniz gibi scam olsaydı mydexpay sitesi hacklendık battı biti derdi ama proje hala devam edıyor butun hızıyla emın olun ılerde sızde yatırım yapacakısnız…

 6. Tamamen ponzi olan , seviye platform atlamalı yatırımdan yatırım veren bir sistemde çok ciddi yatırımlara ve sayıya ulaşınca sistemi değiştirip coine çevirmişler. Biz kimseyi dolandırmadık coin çıktı coin verdik diye de üstünü kapatmış oldular.

  Platform ne demek ?
  Genellikle belli miktar btc vb yatırım araçları platform seviyesin göre belirlenir. 1. platform 0.05 btc ise 2. platform 0.1, 3. 0.2 , 4. 0.4. …….. böyle gider. Belirli seviyede platform biter.

  Herhangi platformda iseniz orayı bu ücret vererek satın almış oluyor ve sizden sonra 4 ya da 5 kişi sizin bulunduğunuz platformdan satın alırsa siz paranızı 2 ye katlayıp bir üst platforma yükselirsiniz. Sizin gibi 4 kişi de üst platforma yükselirse sizden önce o platforma bulunan ilk kişi bir üst platforma yükselir.

  Platform atlamak ve parayı 2 ye katlamak için kısacası 2 şart vardır.
  – Satın aldığınız platformda ilk sıradaysanız sizden sonraki 4 kişi sizi üst sıraya taşır. Değilseniz ilk sıraya yükselene kadar beklersiniz.
  – Sizin platformdan direk satın almak gerekmektedir . İlk sıradaysanız 4 kişi sizin bulunduğunuz platformu satın aldığında siz paranızı 2 ye katlar ve üst platforma geçersiniz.

 7. Ayriyetten hic bir coinde olmadigi kadar sistem guncellenip kendini gelistirip ilerliyor. Sizin gibiler asla bu projeye zarar veremeyecek artik 1 dolar 10 dolar oldugunda agziniz acik bir sekilde izlersiniz. Size iyi sehirler.

 8. Admin bu işlerden anlamadigin çok belli nerden belli diyeceksen kafan hep ponzi sistemlere çalışmış be admin olacak şahıs bir coin 3 farklı borsada alıp satilabiliyorken be bu borsanın bir tanesi borsa sıralamasında ilk 20 lerinde içindeyken günlük hacmi 1.5 milyonu bulurken kim hangi akla bu coini bırakıp gidecek hadi diyelim senin dedigin gibi oldu adamlar bıraktı kaçtı gitti la admin binadanlar coini alan olmayınca borsada elindeki coinler nasıl bozduracaklar burda boş yapma 3 4 ay sonra sende girersin bu sisteme bence okadar bekleme hemen gir derim fiyatı uygunken 2.5 senedir faliyet gösteren bir sisten yol haritasında herşeyi yapan bir sistem ve sana şunu soyleyeyim borsaya çıkmadan önce daha çok para giriyordu sisteme admin sen ponzi sistemlerle ilgilen bu sistemde işin yok senin diyecem ama emin ol sende gireceksin bu sisteme

 9. Siz ozaman dash coinede ponzi dersiniz mydexpay üzerinden pirim yapmaya çalışmayın biliyorsunuz birileri ürür ama kervan yürür
  Burda ayrıca üye yapmana gerek yok ne kadar ekmek o kadar köfte

  1. DASH merkeziyetsiz kendi ağları ve nodları vardır finansal bir çok gücü var https://explorer.dash.org
   Mydexpay ise ortada hiç bir ürün yok. Basılan erc20 tokenler ürün değil size 10 dk da aynı tokeni çıkartırım. Bir websitesi açarım ve kendi bastığım tokenleri sattıktan sonra tekrar masternode diye insanlardan alırım Sonrada zaten tokeni basan kişi ben olduğum için istediğim kadar dağıtırım. Bunada pasif gelir derim. Tabiki token zamanla enflasyona uğrayacak insanlar bilgilendikce bu tokeni almayacak ve bir gün çökecektir. Mydex ponzi sistemi tokenize etmiştir ama elbet bir gün oda batar yada o dağıttıkları kazançları düşürecektir. Mydex kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayan insanları ponzi sistem ile kandırmaktadır. Çiftlik banktan beter bir proje. İnsanlar neden kullansın.

   1. admın Mydexpay XMD Dexchain de bir ödeme sıstemıdır aynı XRP Ripple ornegı gibi ve DEXCHAİN adında kendı agı olan bır eko sıstemdır. daha yolun basında ve ılerde tıcarı entegrasyonlarla daha cok buyuyecektır.bu projede guven asıldırr.sız ınanmazsınız bız ınanaırız ılerde bır yerlede karsınıza harıka ıslerle cıkıncada ozman sız ınanamak ıstersınız ama gec kalmıs olabılırısnız.yo yo aslında gecte kalmıs sayılmazsınız bir düşünün derimm hayat rıkslerden ıbarettır alın bır rıks ve ailemize katılınn..

   2. Admin merhaba 1. Hiçbir cuzdandan borsaya 25 bin coinden fazla transfer olmaz mydexchain de 2. Mydexchain e para yatiramazsiniz
    3 alım satım işlemleri borsalarda takas edilir mydexpay satış yapmaz
    4. Mydexpay komisyon bedelleri bile etheryum olarak ödenmektedir çünkü borsada balina görevi görmemek için kotalar küçük yatırımcıyı ezmemek için 4 milyar a yakın coin üretilmiş hicbirtane mağdur yok bu tuhaf değil mi yani 3 yıl dir devam eden bir proje şayet scam ponzi olsa idi minimum patlardi neden devam etmektedir çünkü herşey açık işlem şeması transferler vs hepsi görünür cmc bile bunu ispatlamış incelemede

    1. Ethereum hocam etheryum değil. hocam insanlar satın aldıkca ponzi devam eder ama sonuç büyük bir buhran olcak.

 10. Admin senin kafanın almadığı şey şu insanlar koini borsadan Baska bir kullanıcıdan alıyor mydexpay kazancıda transferlerdeki eth fee ucreti ara sıra kullanıcılara sor olumsuz yorumlarını o zaman yap bence

  1. Hocam coini çıkartanlar 20 milyar adet xmd kendi cüzdanlarında bekletiyorlar bir gün sizde anlarsınız araştırın.

 11. Ben bu sisteme bir şekilde dahil oldum ama dolandırıcılık olduğunu çabucak farkettim. Sisteme ilk girenler kazanıyor evet hem de fahiş paralar kazanıyorlar, 1 kuruştan coin alıp inanılmaz faiz gelirleri oluyor, şu an coin yaklaşık 40 kuruşa yükseldi. İlk giren adam hem masternode daki parasını katlıyor hem de günlük faiz kazancından inanılmaz para kazanıyor borsada satarak. Sonradan girenler de bu hayali satın alıyorlar, aslında ilk girenleri zengin ediyorlar. Sistem in bir yerde cokecegi asikar. Talep düştükçe ki düşüyor çok yakında insanlar üzülecek maalesef

 12. Birşey daha var, ben bu sistemi Cimere şikayet ettim hatta Masak a da şikayet edeceğim. Kimsenin hele bu ortdmda hayal satıp insanları kandırmaya hakkı yok

  1. Hocam lütfen Cimerden aldığın cevabı da burda delikanlı gibi paylaşır mısın? Senin gibilet yüzünden insanlar girişimcilikten uzak korkak bir hayat sürüyorlar. Ve asgari ücretle geçinmeye çalışıyorlar. Bitcoin 3 sent iken sana sorsak aman girmeyin diyecektin. Şu an 65000 TL. Şimdi sorsak muhtemelen yine girmeyin diyeceksin. Sen milletin ekonomik yetersizliğinden mutlu mu oluyorsun? Bir arkadaşın para kazanınca rahatsız mı oluyorsun? Bu gün 40 kuruştan alan coin 1 lira olduğunda çok kaZanacak. 1 liradan alan 2 lira olduğunda çok kazanacak. Bu böyle gidecek. Değerlenecek. Sana yine soracağım o gün. Muhtemelen bir gün markette alışveriş yapabilmek için XMD ye ihtiyacın olacak. Sen o güne kadar bekle. Ama senin kadar zamanı olmayanlara da zarar verme lütfen. Bu işte 10-15 kişiye referans oldum. Şu an hepsi ana parasını çıkardılar ve bana teşekkür ediyorlar. Eleştirilerinde ciddiye alınacak bir şey bulsaydım özel olarak yanutlardım. Fakat tek anladığım başka projelerdeki gibi dolandırılmaktan korktuğun. Bu projeye de biraz bakmanı tavsiye ederim. Ya sa susmanı…

   1. Hocam yanlış anlamayın ama market olsam gider kendi erc20 tokenimi basarım. İnsanlarda bunu kabul eder. Neden scam proje xmd nin saçma ponzi ekosistemli coini alsın. Hayır coin ister 10 tl olsun bir gün patlıcak. Bir sürü insan zarar görcek buna sebep olmayın biz uyarıyoruz.

    1. Kendi tokenini basarsın ama kendi blockchain ağını yazamazsın yani market olsan sen de müşteride birgün ışık hızında transfer yapan dexchain e muhtac olacaksın onu kullanmak için fee ücretini xmd vereceksin

 13. Arkadaslar bir konuda bilgi donanim sahibi degilseniz dedikodu yapip iftira atmayin.ben ve cevremdeki bir cok insan daha 3 ay once bu coine yatirim yaptik ve yaptigimiz yatirimlerin 5 6 katini aldik.almayada devam ediyoruz. Once sunu kafaniza sokun yatirimcilar bir sirkete bir sahisa para vermiyor. Yatirimcilar gercek parayi borsa araciligiyla diger yatirimcilara veriyor yani ben ahmetten xmd aliyorum karsiliginda tl veriyorum ahmet benden aldigi tl ile mehmetten xmd aliyor burda bir mekanizmada para toplanmiyor kapatip gitseler ellerimde 20 milyar bos coin olur. Sonra bu sistem fee yani transfer ucretlerinden para kazaniyor ayrica bos bisey vaad etmeyen bir coin degil kendi transfer agini yapmis visa dan bile hizli transfer yetenegi olan bir ag hazirlanmis ve kullanimina kismen baslanmis. Tahminimce burdaki bu olumsuz yazinin amaci kendi veya destekledikleri bir yapinin projesine yatirimci cekmek ancak yatirim yapacak olan yatirimcilar boyle gereksiz ,dolandirici oldugunu soylerken ortaya hic bir somut delil sunamayan parali askerlerden aldiklari bilgilerle degil, bir sistemin gercek yatirimcilarina danissinlar lutfen

  1. Canlı yayına girdim, Orda bir Adam Sahibinden bu tokeni kullanacak ilerde çok gelecek var acele edin hızlı davranın diyordu. Millete mal satmaya çalışıyordu orda anladım şit olduğunu hiç bir kaliteli proje fiyattan konuşmaz projeden bahseder. Ulan sahibinden xmd yi niye kullansın kendisi çıkartır bi token 1 saat almaz o xmd gibi token çıkartması birde basın bülteni al sana ekosistem. AAFSG ama işte siz insanları kandırın.

 14. Senin kitabını sıkıyım arastir önce projeyi ondan sonra yorum yap millete yalan yanlış bilgiler verip durma sen bi gun ağlayacaksın gec kaldım diye gelmis burda laf ediyorsun

  1. amuğa koduğumun çocuğu adamyarım saatir anlatıyor hala yok sahibinden.com kullanacakmış yok 20 milyonmuş senin boktan xmd coinini napalım

 15. Kamilllerr bu tam bir keriz silkeleme sistemi ,burda yazan katillerin cogu da aynı kişiler. Parayı nerden kazanıp ödem yaptıkları yok paso boş vaat ve insanların anlamayacaklari teknik terimler , hirtolar size verdim 1000 tl nasıl bana her ay 500 tl odiyebileceksiniz onu anlatın bana kendi parçalarından yüzde 500 ödemeniz N olur reel karşılığı yok.

 16. MyDexPay XMD Coin geleceği çok parlak heyecan verici eşi olmayan bir projesi ile bitcoinin ve diğer coinleri yapamadığı ticari entegrasyon ile çığır açacak bir coin. Kendine has blogchain alt yapısı ile hızlı ve güvenilir transferler gerçekleştiriyor dexchain diye isimlendirilen 1.7 versiyonuna geçen dexchain bir kaç ay sonra 2.0 versiyona geldiğinde ticarette kullanimsma geçilecek. Ben bu projeye 3 yıl önce girdim ve 8 /9 aydında borsalarda alınıp satılıyor 3 borsada işlem yapılıyo borsaya çıktığın dan beri ben gunluk ürettiklerimi satarak para kazanıyorum aslında şuan xmd coin bitcoinin 11 yıl önceki aşamalarından geçiyor. Fırsat alım fırsatı ben paraya ihtiyacım olmasa hiç satmadan günlük gelirlerimle uretimimi artirirdim ama ihtiyacım kadarını satıyorum.

  1. şu 3 (üç) borsayı bir söyleyiver kardeşim bakayım, hepiniz dilinize dolamışsınız 3 borsa diye nerede bu borsalar ?

 17. bu arada bu yazıyı benim 2. sınıfa giden oğlum daha güzel yazar. cümleler devrik ve anlamsız kendince birşeyler yazmışsın. xmd nin bende çok sağlıklı oldugunu düşünmüyorum ama senin saçmaladığın kadar da değil…

 18. Bir çakal üç saf bulur, o üç safa üçer saf daha buldurur ve bu böyle gider.
  Bre çakallar madem adam ikna olmamış bu işte bir üçkağıt var diyor bırakın desin. Siz kazanmaya devam edin o kazanamasın. Ne diye adamı ikna etmeye çalışıyorsunuz ? Yememiş işte, gidin başkasına yedirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu