CoinlerKripto Para HaberleriMakaleler

Pera Finance, DAO Maker’da SEED SHO’suna devam ediyor

Geçtiğimiz haftalarda Pera Finance, Dao Maker ile yaptığı anlaşma neticesinde 2 Haziran’da yapılan SHO’larını bu tweet ile duyurmuştu;

Pera Finance SHO’sunu, Blockchain projelerini destekleyen lansmanının yapıldığı bir danışmanlık ve yazılım sağlayıcısı konumunda olan oldukça başarılı bir platform olarak kendini tanıtmış Dao Maker üzerinden yürütüyor.

SHO, aynı ICO projelerinde olduğu gibi; Girişimcilerin projelerini tanıtarak yatırımcılardan ön ödeme istediği bir projedir. SHO, finansman sağlamanın farklı bir şeklidir. Bu, özellikle halka açık finansman turları için çalışan bir bağış toplama hizmetidir. Bu teknik, projenin ihtiyaçlarına en uygun kişileri belirlemek için bir tür gelişmiş analitik kullanır. Bu şekilde Girişimci ile Yatırımcı arasında bir köprü görevi görür.

Pera Finance DAO Maker SHO’ya katılmak için detaylar;

Öncelikle bir DAO hesabınızın olması gerekli. SHO’nun topluluk turunda, 50 kazanan olacak ve her biri proje için 100 $ yatırım alacak. Topluluk turuna katılmak için kullanıcıların Pera Finance’nin Twitter ve Telegram topluluklarına katılmaları gerekecek.

?Kullanıcıların ayrıca katılmak için bir BEP-20 Cüzdan adresine sahip olmaları gerekmektedir.

Başarı turunda ise, DAO sahiplerinin katılabileceği SHO’ya ana katılım turudur. Bu tur için yatırımlar, 5.000 $’lık Olacaktır. Daha küçük bir ödenek olan Topluluk turuna göre daha büyük bir tahsis’e ihtiyaç duymaktadır. Bu turda gereksinimleri karşılamaları koşuluyla kullanıcılar, daha sonraki turlara katılmaya devam edebilecekler.

Liyakat turuna katılmak için kullanıcıların en az 500 DAO jetonu bulundurmaları gerekmektedir. Ayrıca, kullanıcıların ülkelerinin katılmaya uygun olup olmadığını gözden geçirmeleri gerekeceği de belirtilmelidir. Bu sınırlamalar, bu ülkelerdeki kripto para birimini ve blok zinciri finansmanını çevreleyen mevzuattan kaynaklanmaktadır. Kullanıcılardan ülkelerinin kara listede olup olmadığını kontrol etmeleri isteniyor.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.