Unvesto Nedir ? Unvesto ile Para Pazanmak !

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Unvesto ile 1 ay !

1 aylık unvesto serüvenimi sizlerle paylaşacağım. Yaklaşık 40 gün önce twitter’da gezerken karşılaştım Unvesto ile başta kuşkuyla baktım. Çünkü bildiğiniz gibi ülkemizde böyle olaylar genellikle dolandırıcılıkla sonuçlanıyor.Biraz araştırma yapınca Unvestonun ücretsiz sinyallerini paylaşan telegram kanalı farkettim ve oradan takip etmeye başladım herseyin şeffaf olması ilgimi çekti .Unvesto ‘ nun fiyatı 10 dolar olunca denemek , kazanç/kayıp oranı olarak baktığımda çok mantıklı geldi. 10 dolar giriş ücreti + 200 dolar ile deneme yapmak istedim , bitmexde işlem yapan traderlar bilir kazanmak için hep bilgisayar başında durmak gerekiyor bu yüzdende para kazanmak uğruna uykumuzdan ya da sosyal hayatımızdan ödün veriyoruz. Para piyasalarındaki amacım pasif kazanç sağlamak olmuştur. 1 aylık unvesto maceramda bu yolda güzel bir alternatif kazandım. 1 ayda %20 arttı bakiyem yani 200 dolar bakiyem 240 dolar oldu bundan 10 dolar giriş ücretini çıkardığımda 30 dolar net kar’ım olmuş oldu . Bu benim için bir denemeydi bakiyemi daha da arttıracağım ama tabi ki tüm bakiyemle değil asla tüm bakiyenizi aynı yere toplamamalısınız sepet şeklinde yatırım yapmalısınız ve uyurken para kazanabileceğiniz bir sistem yapmalısınız unvesto bu sepet içindeki güzel alternatiflerden biri olmuş oldu benim için. 1000 dolara teknik analiz eğitimi satılan bu piyasada 10 $ çok büyük bir para gelmediği için ben bu riski aldım. Ettiğim kar ile 6 aylık yaptım üyeliği . Şunu da belirteyim kaldıraç yüksek olmadığı için çok büyük kar ve zararlar beklemeyin unvesto dan tahminim yılda en az x2 yapılır gibi şuanki tecrübelerime göre. Unvesto ‘ nun eksikliklerine gelirsek; sadece bitmexde işlem yapması binance gibi platformlarda da görmek isterdik , ve en tepelerde kar satışı yapmıyor ben işlemleri takip ettim en tepede kar satışları yapsaydı bir ayda paramızı 2 ye katlayacak fırsatları vardı zamanla daha da geliştirileceğini umuyorum. Ayrıca ödeme yöntemi olarak $xrp , $xlm tarzı aktarım ücreti düşük kripto paralar eklenebilir.

Unvesto Nedir ?

Unvesto, kripto paraların gün içinde yapacağı fiyat hareketlerini önceden hesaplayıp, sizin yerinize işlem yapan tam otomatik bir yazılımdır. Sizin hiç bir ayar yapmanıza, cihaz açık tutmanıza gerek olmadan, bütün işlemler Unvesto sunucuları üzerinden otomatik olarak yapılır Unvesto’ya kayıt için https://gumroad.com/a/121746547 Unvesto yazılımı borsa hesabınızdaki parayı kesinlikle çekemez ve sadece borsa üzerinden al – sat yapma iznine sahiptir. Bitmex API üzerinden bu işlemler gerçekleşiyor eğer API ı incelerseniz çekim yapma yetkisine sahip olmadığını göreceksiniz şahsen ben kimsenin lafına inanmıyorum kendim araştırarak sonuca ulaşıyorum . Bitmex API fotoğraftaki gibi “Withdraw” – para çekme seçeceğini kapalı bırakmamız şart.

Unvesto ne kadar kazandırır?

İşlem geçmişini ve bu bütün verileri buradan https://bit.ly/UnvestoIslemleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Unvesto’nun sağlıklı işlem yapabilmesi için, BitMEX hesabınızın içerisinde minimum $100 değerinde Bitcoin bulundurmanız gerekiyor.

Unvesto nasıl kullanılır?

Unvesto botu, düşük komisyonlardan dolayı BitMEX borsasında işlem yapmaktadır. Eğer BitMEX hesabınız yoksa http://bit.ly/bitmexkayitadresinden oluşturabilirsiniz. BitMEX hesabı bitmex hakkında bilgi sahibi olmak için bitmex kullanım rehberimizi okuyabilirsiniz. https://bitcoinairdrop.net/bitmex-kullanim-klavuzu/

BitMEX hesabınıza giriş yaptıktan sonra, https://bitmex.com/app/apiKeys sayfasına gidip, yeni bir API key oluşturunuz. Oluştururken “Name” kısmına istediğinizi yazabilirsiniz. CIDR kısmını boş bırakınız. “Key permissions” kısmından “Order” seçiniz ve “Withdraw” seçeneğini tiksiz bırakınız. Oluşturduktan sonra size 2 adet kod gösterecek, onları not alınız.

Ardından bu yazıyı okuduğunuz sayfadaki “Subscribe” butonuna tıklayarak Unvesto’ya kredi kartı veya banka kartınız üzerinden aylık $10 ücret ile aboneliğinizi başlatınız. Aboneliğinizi istediğiniz zaman anında iptal edebilirsiniz. Abone olurken sizden BitMEX hesabınızın API key bilgileri istenecek, keyleri doğru girdiğinize emin olunuz..

Unvesto ile Para Kazanma

Unvesto’dan 3 şekilde para kazanabilirsiniz

1) Ücret ödemeden, tahminlere göre kendiniz al sat yapabilirsiniz.

2) Unvesto’ya abone olarak (http://bit.ly/UnvestoTR) yattığınız yerden para kazanabilirsiniz.

3) Unvesto’ya arkadaşlarınızı getirerek %20 komisyon kazanabilirsiniz.

Unvesto Sosyal Medya Hesapları =

twitter.com/Unvesto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nec id commodo sed ut venenatis neque. felis elementum Aliquam dolor Donec