Kripto Borsalarından Haberler

Vebitcoin Borsası Komisyonlarını Sıfırladı

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitcoinairdrop.net ve coinmuhendisi ekibi olarak vebitcoin borsasını araştırdık ve komisyonlarını sıfırladığı kampanyası ile sizlere aktarıyoruz.

Dünyada yaşanan internet devrimi ile birlikte uluslararası ilişkilerden, sosyal hayata, kültürel değişimlere ve iş yapma biçimlerine kadar birçok alanda yenilik meydana gelmiştir. Blok zincir teknolojisi ile birlikte ise merkezi olmayan bir sistemin varlığı ile veri transferinin yanında değer atfedilen varlıkların transferini de sağlayan dağıtık bir veritabanı hayatımıza girmiş ve günümüzde artık başta para olmak üzere değer atfedilen tüm ürün ve hizmetlerin tanımında ve işleyişinde değişiklik meydana gelmeye başlamıştır. Bu nedenle Blok zincir teknolojisi insanın hayatında köklü değişikliklere neden olabilecek yeni bir sosyal, siyasal ve ekonomik bir devrimin kapısını aralamıştır.

vebitcoin borsası

Kripto paraların Bitcoin ile birlikte hayatımıza girdiği 2009 yılından bugüne kadar kripto paralardaki çeşitlilik ve birçok değişim ile birlikte borsalarda açılmış ve bu borsalar üzerinden kripto para ticareti hız kazanmıştır. Aynı zamanda blok zincir teknolojisi her geçen gün hayatımızı, alışkanlıklarımızı ve ticaretimizi şekillendirirken kripto paraların ve blok zincir teknolojisinin önemini kavrayan, kripto para piyasasında Türkiye’nin daha çok yer almasını sağlamak isteyen sayın İlker Baş, 2017 yılında “Muğladan Dünyaya uzanan En sıra dışı Kripto para borsası Gizemli geleceğin Güçlü melodisi” sloganıyla Vebitcoin Borsasını kurmuştur.

Vebitcoin borsasının kurulmasında yatırımcıların yatırımlarını hızlı, güvenli ve düşük maliyetler ile değerlendirmesi amaçlanmıştır. Vebitcoin borsası bu nedenle yatırımcıların sermayelerini artırma konusunda borsa üzerinde daha çok projesi bakımından güvenilir ve itibarlı kripto para çiftini listelemeye özen göstermektedir. Ayrıca yatırımcılara düşük komisyon ücretleri de sunan borsa, emeğin ve sermayenin önemini bilen yatırımcı dostu bir borsa olduğunu kanıtlamıştır. Öyle ki Vebitcoin borsası 3. yaşına girerken yatırımcılara bir duyuru ile komisyon ücretlerini de sıfırladığı müjdesini vermiştir.

Vebitcoin borsasının bilinirliğinde yatırımcı dostu borsa tabiri afaki kullanılmamakta tanımının tam karşılığı olan müşteriden ziyade yatırımcı kavramı öne çıkmaktadır. Buradan maksat Vebitcoin borsasının temel şiarı olan kazan kazan anlayışına dayandığı bu nedenle müşteri ilişkilerini en üst düzeyde tutması, micro secure ile güvenli alt yapısı, çok düşük komisyon ücretleri sunması ve kaliteli, güvenilir projeleri olan altcoin çiftlerini listeleyerek yatırımcısına pek çok seçenek sunmasından anlamak mümkündür. Ayrıca potansiyel yatırımcılarına üye olmadan tüm bilgileri açık ve şeffaf bir şekilde sunan Vebitcoin kripto para borsası, yeni yatırımcıların borsaya üye olmadan yatırım işlemlerini “Yeni Yatırımcılar İçin Başlangıç Rehberi“ bölümünden öğrenme konusunda da yardımcı olmaktadır. Bu durum yeni yatırımcının hata payını en aza indirerek karlı işlemler yapmasına olanak sağlayacaktır.

Blok zincir sektöründe dünyanın önemli şirketlerinden biri olan ve sadece kurumsal şirketlere en güvenli ve uyumlu likitide çözüm hizmetleri sunan Bitgo’nun partneri olan Vebitcoin borsası, Kripto para fonlamasında 100 milyon dolarlık bir sigorta değeri ile Türkiye’nin bu değerde olan ilk şirketi olma özelliği de taşımaktadır.

Binance Kayıt binance kayıt

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu