EğitimMakaleler

Airdrop Nedir ve Neden Katılmalıyım?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy


Arkadaşlar; temel mantık airdropta projelerin kendilerini duyurmak istemesi; bunun bir yolu olarak da reklam ayağını bizler eliyle yaparak bize ödül vermesidir.

Tabiki evet arkadaşlar. Kripto para piyasasında binlerce proje var. Onbinlerce airdrop girişimi var. Kim çöp-kimi üçkağıt kimi ise HAKİKATEN ÇOK DEĞERLİ…


*** Özellikle borsa airdropları
*** Borsalarda listelenmek üzere anlaşmasını duyuran airdroplar
*** Cmc’de listeli olan projelerin airdropları
.. BUNLAR HAKİKATEN ÇOK DEĞERLİ..

Örnek olarak; Coindeal altı yedi ay içinde 150-200 lira arası airdrop verdi. Beş altı ay önce LCX borsasının vermiş olduğu 5000-6000 adet bountyler 260 lira civarında karşılık buldu. Felixo borsasından kullanıcılar cloak coin ve felixo coinle en az 50-60 lira kazanma imkanı buldu. Binance Jersey yoluyla 500 lira kazanan oldu.
******Arkadaşlar bunlar sadece basit örnekler….. *********
Bunlardan kat kat çok kazandıran airdroplar oldu..

Tabi bugüne kadar yüzlerce airdropa katılım sonrası belki yüzde sekseni belirttiği tutarı vermeyebiliyor; yani verdikleri coinler o değeri karşılamıyor; ama yukarda belirtilen türden airdroplar veya bazen şans yaver gidince HAKİKATEN GÜZEL KAZANÇLAR ELDE EDEBİLİYORSUNUZ.

Öyleki airdrop tarihinde bazı airdropların 3000$ (hydro airdrop); bazılarının ise 100000 dolar kazandırdığı ($xem coin) airdrop tarihine unutulmaz bedava havadan gelen yardımlar olarak yazılmıştır..

Arkadaşlar, bizlerde erinmeden usanmadan yüzlerce airdropa katılmaya çalışıyoruz. Bazen 80-90 tanesi işe yaramayabiliyor. AMA YARAYANLAR OLDUĞU İÇİN zaten; durmaksızın airdrop kovalayıp sitemiz aracılığıyla sizlere duyurmaya çalışıyoruz. Bu işte hem sabır hem uzun süre aylar yıllar geçirdikçe hem kazandığınızı göreceksiniz hemde ek gelir sağlamış olacaksınız.

Airdroplara genellikle telegram botu üzerinden verilen LİNKE TIKLANMA SONRA; bizden istenen görevlerle katılım sağlanır. Örnek: Projenin tweet sayfasını takip etmeniz, son paylaşımını retweet etmeniz, facebook sayfasını takip, medium linkedin youtube sayfasını takip gibi görevleri yapmanız istenebilir

VE DAHA SONRA SİZLERDEN SİZE AİT OLAN BU SOSYAL MEDYA KANALLARININ ADRESLERİNİ bota yüklemeniz istenir.

Örnek:
https://www.facebook.com/ali.ddcksldk
https://twitter.com/Elalem2smd/
https://t.me/selamifehfu

Böylelikle airdropa katılmış olursunuz. ((Nadir de olsa internet üzerinden verilen form kanalıyla airdroplara veya belirtilen site adreslerine katılarak airdropa katılmanız sağlanabilir.))

Airdropa katılmak için kesin olarak en az twitter telegram sayfa/kanalınızın olması gerek. Ve ayrıca bir wallete sahip olmalısınız. Hiçbir airdropa borsa adresi verilmez. Kişisel wallet edinmeniz gerekmekte. Projelerin büyük çoğunluğu kendi blokchain zincirine sahip değildir. Genellikle Ethereum (ERC20) tabanlı olarak oluşturulurlar. MEW (my ether wallet) adresi genellikle airdropa katılım sonunda SİZE ÖDÜLLERİN GÖNDERİLMESİ İÇİN CÜZDAN ADRESİNİZ OLARAK İSTENİR.

Bu Yazı yukarda yer verilen airdrop konusuna ilişkin yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu