Coinler

Akropolis (AKRO) Coin Nedir? Borç Alma Borç Verme Krediler

  • Akropolis ,kullanıcıların ödünç alması, ödünç vermesi ve yatırım yapması için Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ürünleri oluşturmak için çerçeve ve araçlar sağlamayı amaçlayan bir Ethereum projesidir.
  • Geliştiriciler, karmaşık uygulamaları ve protokolleri oluşturmak ve yönetmek için bir Solidity çerçevesi olan AkropolisOS aracılığıyla DeFi ürünleri oluşturabilirler.
  • AKRO , Akropolis’in yerel yönetim belirtecidir ve platform yönetişiminde oy kullanmak ve Akropolis’e dayalı ürünlerden gelir temettü toplamak için kullanılır . Gelecekte AKRO , AkroChain’in Temsilci Kanıtı konsensüs mekanizmasına katılmak için de kullanılacaktır .
  • Yazım itibariyle Akropolis üzerine inşa edilmiş iki ürün var:
    • Sparta : Likidite sağlayıcılarının başkalarının ödünç alması için varlıklar sağlayarak faiz kazanabilecekleri bir borç verme protokolü. Sparta’daki borçluların, değeri teminatlandırılan varlıkların değerinin% 200’üne kadar olan varlıkları ödünç almalarına izin verilir.
    • Delphi : Kullanıcıların tasarruflardan getiri elde etmelerine, entegre protokollerden ödül jetonları kazanmalarına ve değişken varlıklara yatırım yapmalarına (aktif bir yaklaşım veya pasif bir dolar maliyet ortalama stratejisi ile) izin veren bir getiri tarımı toplayıcısı.

AKRO Coin Nereden Satın Alınır?

Akro Coin şuanda Binance den satın alabilirsiniz. Akropolis Satın almak için komisyon indirimli Kayıt: https://www.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.