Airdroplar

Arkadaşını BinanceTR’ye Davet Et, 2 Kat SXP Kazan!

Arkadaşını BinanceTR’ye Davet Et, 2 Kat SXP Kazan etkinliği sizlerle. BinanceTR durmak bilmiyor. SXP rüzgarı devam ediyor. BinanceTR SWİPE COİNİ ön plana çıkarmaya devam ederken, platform Türk kullanıcılara ödüller yağdırmayı sürdürüyor. Detaylara geçmeden swipe coinle ilgili birkaç bilgi aktaralım.

Swipe Coin

Swipe Coin, Joselito Lizarondo tarafından kurulan Swipe şirketinin kripto para birimidir. Kullanıcıların çoklu cüzdan ve Visa banka kartı desteklerinden yararlanmasını sağlayan Swipe, Ethereum blok zincirinden faydalanıyor.

Swipe tüm büyük Blockchain sistemlerini destekliyor ve kullanıcıların satış noktalarında kripto para birimlerini gerçek zamanlı olarak harcamalarına imkan tanıyor.

Bunların yanında Swipe cüzdan, kullanıcıların gerekli doğrulamalar sonrasında tüm özelliklere erişebilecekleri dijital bir uygulamaya sahip. 20’den fazla kripto para ve geleneksel para birimine de Swipe cüzdan üzerinden ulaşılabiliyor. Ayrıca şirket açıklamalarına göre Swipe wallet’taki fonlar 7/24 destek sağlayan bir güvenlik sağlayıcısı tarafından korunuyor.

Swipe ,SXP coin nedir ? yazımızda daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Swipe, SXP Stake etmek ! SXP Coin Nasıl Kazanılır? yazımıza da bakarak Staking ve pasif gelir yolu ile swipe kazanabilirsiniz. Kolaylık sağlaması için sizler için hazırladığımız videoyu da izleyebilirsiniz.

BinanceTR

Swipe SXP Etkinliği

Swipe SXP Etkinliği Dönemi: 3 Kasım, 21.00 – 11 Kasım, 23.59

Nasıl Katılırım?

  • Etkinlik döneminde referans bağlantın ile arkadaşlarını davet et!
    https://www.trbinance.com/account/signup?ref=G5K54F7W
  • Davet ettiğin arkadaşların ilk Türk Lirası yatırma işlemini tamamladığında veya SXP/TRY işlem çiftinde 10 SXP alım satım işlemini tamamladığında, hem siz hem de arkadaşınız 6 adet SXP kazanır.
  • Daha fazla arkadaşını davet et, daha fazla SXP kazan.

Etkinlik Kuralları: 

  • 6 SXP ödüllü etkinlik 50.000 TL değerinde SXP ödülü ile sınırlıdır. 
  • Ödüle hak kazanmak için gereken Türk Lirası yatırma işleminde minimum tutar bulunmamaktadır.
  • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden itibaren 2 hafta içinde dağıtılacaktır.
  • BinanceTR, gerektiğinde katılım şartlarını ve promosyonu değiştirme hakkını saklı tutar.

Not: 5 Kasım tarihine kadar Türk Lirası işlem çiftlerinde Piyasa Yapıcı (Maker) emir  komisyonları sıfırlanmıştır. BinanceTR, resmi binance’ın Türkiyeye özül açtığı platform. BinanceTR ye üye olmayı unutmayın dostlar..

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.