BinanceKripto Para Haberleri

BCPT GTO ve ARN Binance Chaine Geçiyor

Binance Borsasından yapılan yazılı açıklama ile Binance BCPT, GTO ve ARN Tokenin binace chaine geçişi için destek vereceğini açıkladı. ERC20 tabanını kullana bu 3 coinde bundan sonra yeni akıllı sözleşmelere geçmiş olacak. Bu aslında Bnbnin Ethereum tahtında gözünün olduğunun çok net ortaya koyuyor.

BCPT, GTO ve ARN Hakkında Bilgi

Binance borsasında yapılan yazılı açıklama detaylarına baktığımızda ; Blockmason (BCPT), Gifto (GTO) ve Aeron (ARN) tokenlerinin Binance Chain üzerindeki BEP2 BCG’ye geçişini desteklemeyi istiyor. 31/05/2019 0:00 (UTC) itibari ile tarihinden itibaren BCPT, GTO ve ARN para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacağı belirtiliyor.

Binance Notu

  • Orijinal ERC20 tokenleri olan BCPT, GTO ve ARN için sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Binance belirtilen tarihten itibaren sizin için otomatik olarak BEP2 platformuna dönüştürecektir.
  • Belirteç geçişi tamamlandıktan sonra, kullanıcılar ERC20 BCPT, GTO ve ARN belirteçlerini değil, yalnızca BEP2 BCPT, GTO ve ARN belirteçlerini çekebileceklerdir.
  • BCPT, GTO ve ARN para yatırma ve çekme işlemleri 2019/06/03 tarihinden önce yeniden açılacaktır.

Editör Notu

Daha önce BEp2 alt yapısına geçişi yapılan PHX için binance yönünde ciddi bir fiyatlanma olduğunu görmüştük. Aynı süreç bu üç coin içinde geçerli olabilir. Ayrıca bu süreç artık erc20 alt yapısının terkedildiğininde önemli bir işareti olarak karşımıza çıkıyor. İleriki süreçte Binance ciddi atılımlar yapacak gibi görünüyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.