Coinler

Bella Protocol BEL Coin Nedir?

Bella Protokolü, bella coin kolaylaştırılmış kripto bankacılığı deneyimi için bir dizi DeFi ürünü sunar. Bella’nın ürün tasarımının ana konsepti 1-Click’tir. Bella otomatikleştirilmiş hizmetler sağlar, gaz ücretlerini sübvanse eder ve hem yeni hem de deneyimli kullanıcılara zincir üzerinde veya Bella’nın saklama hizmeti aracılığıyla hizmet verir.

Bella ile kullanıcılar gaz ücretlerinden ve zamandan tasarruf edebilir ve karmaşık stratejilerden yüksek verim elde edebilir. Mevcut ürün serileri arasında Bella Liquidity Mining, Flex Savings, One-Click Portal ve Lending bulunmaktadır.

Bella Öne Çıkanlar

Bella protocol Hibrit Finans: Bella hem DeFi hem de CeFi’dir. Akıllı sözleşme yoluyla çiftçilik stratejileri sağlamanın yanı sıra Bella, deneyimsiz kullanıcılar için bir DeFi ağ geçidi olarak saklama hizmetleri sağlar ve şeffaflık amacıyla kullanıcılara tüm zincir içi faaliyetleri gösterir. Bella, mahsul yetiştirme altyapısı ve komisyon indirimleri için CEX’ler veya diğer platformlarla kolayca entegre edilebilir.

Sübvansiyonlu gaz ücreti: Bella One-Click portalı, ürün lansmanının ilk aşamasında gaz ücretinin% 100’ünü sübvanse ediyor. Gelecekte, depozito ettikleri jetonla gaz ücretleri tahsil edilecektir. $ BEL sahiplerinin de özel indirimleri olacak.

Kolaylaştırılmış Deneyim: Tanıdık mobil bankacılık deneyimlerini DeFi alanına getirir. Onayları beklemeden veya jeton adreslerini kopyalayıp yapıştırmadan 1 tıklama yeterlidir.

Stratejilerin Çeşitlendirilmesi: Bella, kullanıcı fonlarını risk iştahına göre çeşitlendirecektir, yani. muhafazakar / dengeli / agresif ve fonlarını farklı verimli çiftçilik stratejilerine tahsis ediyor. Örneğin, USDT Dengeli stratejisi,% 40 COMP çiftçiliği,% 40 CRV çiftçiliği ve% 20 daha yeni protokolleri içermektedir.

Deneyimli Ekip: Bella’nın çekirdek ekibi, finans, kriptografi, blok zinciri ve mühendislik alanlarında geniş deneyime ve kanıtlanmış bir sicile sahip seri girişimcilerden ve blok zinciri gazilerinden oluşur.

Sürdürülebilir Token Kullanım Örnekleri: BEL coin stakerları ve seçmenleri, Bella ekosisteminde kar paylaşımı, ücret indirimi, stake etme ödülleri ve oylama gücünden yararlanabilecekler.

BEL Token Ekonomisi

Başlatma Havuzu Tahsisi5.000.000 BEL (Toplam Token Arzının% 5’i)
Toplam Token Arzı100.000.000 BEL
İlk Dolaşan ArzToplam Token Arzının% 13.25’i
Fırlatma Havuzu Yenileme DönemiKilitleme yok
Özel Satış TahsisiToplam Token Arzının% 6’sı
Özel Satış Kazanma SüresiBinance.com’da listelendikten bir ay sonra başlayan bir yıl içinde 1/4 üç aylık sürüm
Jeton TürüERC20

BEL Coin Nereden Satın Alınır?

BEL coin binance den satın alabilirsiniz. Binance kendi bünyesinde ilk satışını gerçekleştirmiştir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu