Binance Airdrop TWT Nasıl Çekilir? Trust Wallet Nasıl Kullanılır?

Trust wallet

Trust Wallet Nasıl Kullanılır, Binance Airdrop TWT Nasıl Çekilir, soruları sık sık kulağımıza geliyor. Bizde kullanıcılarımza kolaylık olsun diye hem trust wallet nasıl kullanılır hemde Binance malum bu hafta TWT tokendağıttı. Trust wallet e TWT ler nasıl çekilir bunlara değinelim.

Trust Wallet

Trust Wallet oldukça sade ve kullanışlı mobil kripto para cüzdanıdır. 5 milyondan fazla kişi Trust Wallet kullanıyor. Çoğu ethereum cüzdanı sadece Ethereumu desteklerken Trust Wallet birçok koini desteklemektedir.

Trust wallet sayesinde sayesinde BTC, ETH, ERC20 tokenleri, BNB, TRX, BCH, LTC, DASH, VET ve daha birçok koinin transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda en güvenilir borsalardan biri olan Binance’nin resmi kripto para cüzdanıdır.

Trust Wallet ile kolaylıkla herhangi bir koini alabilir veya gönderebilirsiniz. Gönderim ücretleri olan transfer fee kısmını cüzdan kendisi otomatik ayarlamaktadır. Fakat isterseniz Trust wallet da bu ücreti elle değiştirerek düşürebilirsiniz veya arttırabilirsiniz. Transfer ücretinin arttırılması demek göndereceğiniz koinin daha hızlı karşı cüzdana ulaşması anlamına gelir. Ağ ücretini azaltmanız demek ise göndereceğiniz koinin karşı cüzdana daha uzun sürede ulaşması demektir.

TWT Token Trust Wallete Nasıl Çekilir?

Trust wallet airdropu.. Binance dan bedava kriptopara dağıtımı. 14/12/2020 saat 03.00 (TSİ) – 21/12/2020 saat 03.00 (TSİ) arasında HERHANGİ BİR alım satım işlemi yapmış bütün Binance kullanıcılarının spot hesaplarına 100 TWT dağıtılmıştır. Kullanıcıların, ödüllerini başarıyla alabilmeleri için TWT tokenlerini 05/01/2021 günü saat 03.00’e (TSİ) kadar Binance Smart Chain (BSC) ağı aracılığıyla bir Trust Wallet adresine çekmeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde ödüllerin çekimi yapılmadığı takdirde, TWT ödülleri geri alınacak ve kullanıcıların spot hesaplarından kaldırılacaktır.

Trust wallet TWT airdorpu nasıl çekilir ile ilgili videomuz sizler için hazırlandı. Aşağıdaki videomuz sizler için hazırlandı. Bu videoda Binance ın dağıttığı TWT tokenleri nasıl Trust Wallet hesabınıza çekeceğinizi anlatacağız. Biz hem sözel hem görsel-işitsel destekli aktaralım bu süreci.

1- Trust Wallet cüzdanınıza girerek “Al” tuşuna basın. Arama yerine TWT yazarak “BEP20” ağını seçip çıkan adresi kopyalayın.
2- Kopyaladığınız adresi Binance TWT çekme ekranına yapıştırın ve çekme işlemini tamamlayın.

TWT’yi bozdurmak için cüzdanınızda BNB bulundurmanız gerekmektedir.

3-Tryst wallet cüzdanınıza BNB çekerken Binance uygulamasına girip BNB çekme ekranına gelin. Ardından TWT cüzdanınızda “Al” butonuna tıklayın ve smart chain’e gelin. Ordaki cüzdan adresini kopyalayın. Tekrar Binance uygulamasının çekme alanına gelerek bu adresi kopyalayın. Ağ olarak “Bep 20” ortadaki ağı seçin ve gönderin. 5 dakika içinde gönderiliyor.

4- BNB, Trust wallet cüzdana geldikten sonra uygulamanın en altında ortada DEX yazıyor oraya tıklayın. Bu kısımdan al-sat yapacaksınız. Üstteki kutucukta TWT olacak çekmek istediğiniz miktarı yazın(99.5) altta kaç BNB’ye dönüşecek çıkıyor zaten. Ardından TAKAS butonuna basın TWT’ler BNB’ye dönüşecektir. (Bu işlem birkaç dk sürebilir.)

5- Cüzdan kısmında Smart Coin ve yanında USDT değer göreceksiniz. Bunu gördüyseniz TWT-BNB takas işlemi tamamdır. Şimdi TWT cüzdanındaki BNB’yi Binance’a aktaralım.

6- Binance uygulamasında cüzdana tıklayıp BNB’yi seçin (BEP 20 BSC) ağını seçin ve adresi kopyalayın. Sonra TWT cüzdana gelin ve Smart Coin’e tıklayıp GÖNDER butonuna basın. Alıcı adresi kısmına kopyaladığımız BNB adresini girin. BNB miktarı kısmına tamamını seçin ve alttaki butona tıklayarak TWT cüzdanınızdaki Smart Coin’i Binance hesabımıza aktaralım. Onayla butonuna tıkladıktan 1 dk sonra benim hesabıma 0.40 küsur bnb geldi.

Yorumlar kapalıdır.