BinanceKripto Borsalarından Haberler

Binance Coin Listeleme Ücretleri

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Binance Borsasında Coin Yayınlama Ücreti Ne Kadar?

Dünyanın en büyük kripto para takas platformu olan Binance Borsasında bir coin listelemek istiyorsunuz ama fiyat ve politikaları hakkında endişeleriniz varsa size 1 iyi 1de kötü haberimiz var.

İyi Haber

Borsa Yaptığı yazılı açıklama ile bundan sonra Kripto Paralar için listeleme ücreti istenmeyeceğini bunun yerine Proje sahiplerinin kendilerinin belirleyeceği bir miktarı hayır kurumlarına bağışlamalarının yeterli olacağını söyledi.

Binance Resmi Açıklaması

Binance, liste ücreti politikamızda değişiklik yapacaktır. Hemen başlayarak ileriye doğru tüm liste ücretlerini şeffaf hale getirip% 100’ünü hayır kurumuna bağışlayacağız.

Proje ekipleri “listeleme ücreti” vermek istedikleri sayıyı veya şuandaki duruma uygun olarak “bağış” olarak adlandırılacaktır. Binance, bu aşamada herhangi bir miktarı dikte etmeyecek, veya listeleme için asgari bir giriş ücreti talep etmeyecektir.

Bu değişiklik sayesinde Binance’in yardım girişimlerini daha da arttırılmasına ve bu yardımların Blockhain kullanımını arttıracağına inanmaktayız.

Kripto Paranız Şuanda binance borsalarında inceleme sürecinde ise başvurunuzu dilerseniz uygun bir miktar ile güncelleme şansına sahipsiniz.

Kötü Haber

Binance tarafından yapılan açıklama ile Komisyon ücretlerinden feragat ettiğini Proje sahiplerin dilediği miktarı paylaşmalarının önünün açıldığını görüyoruz. Peki kötü haber nedir diye soruyorsanız. Aynı açıklama içerisinde geçen ifadede sıkı bir kontrol sürecinin olacağı ve BAĞIŞ MİKTARININ BÜYÜKLÜĞÜnün sürecin sonunda listelenmeyi garanti etmeyeceği belirtiliyor.

Binancenin Açıklamasının Devamında ;

Binance, liste inceleme süreci için aynı yüksek standardı kullanmaya devam edecektir. Büyük bir bağış, liste inceleme sürecimizin sonucunu garanti etmiyor veya hiçbir şekilde etkilemiyor.

Bu değişikliği beğeneceğinizi umuyoruz ve lütfen bize yardımcı girişimlerimize katılın. Desteğin için teşekkürler!

Binance Delistler Ne Anlama geliyor

Yukarıda belirttiğimiz açıklamalar ışığında konuya geniş pencereden bakıldığında Binance tarafından kısa süre önce Delist edilen ve açıklamada dahasının geleceği belirtilen işlemlerin çoğunluğunun düşük işlem hacimleri olduğunu görüyoruz. Kısaca Binance çok işlem yapıp bana para kazandırıyorsanız borsada olmaya hakkınız var demeye getiriyor. Bu açıdan yatırım yaparken düşük işlem hacimli coinleri mutlak suretle yakından takip etmelisiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu