Kripto Para Haberleri
Trend

Binance Futures Nasıl Kullanılır ? Binance Vadeli İşlemler. Hesap Açılımı ve Kaldıraçlı İşlemler

Merhaba arkadaşlar bu makalede binance futures yani binance vadeli işlemler platformuna nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl para aktaracağınızı anlatacağım. Binance Futures platformu doğru kullanıldığında para basma makinesi diyebiliriz tabi belli hataları yapmamamız koşulunda Yani ondan dolayı bu kaldıraç işi riskli ama kaldırıcı düşük tutarsanız stoploss kullanırsanız riski yok .Binance’te Futures platformunda nasıl kaldıraçlı işlemler yapılır detaylı bir rehber hazırlamaya karar verdim. Kaldıraçlı işlemler oldukça riskli işlemlerdir, videolarda bahsettiğim önerileri dinlemenizi tavsiye ediyorum yoksa iflas edeceksiniz ( boş umutlar vererek birbirimizi kandırmaya gerek yok ). Futures veya Türkçe adıyla vadeli işlemler kısmından Bitcoin ve diğer birçok kripto para (şu an 15+ farklı kripto para mevcut ) ile kaldıraçlı long (yükseleceğini düşünenler için ) ve short (düşeceğini düşünenler için)  işlemler yapabilirsiniz. Kaldıraçlı işlem yapmak ilk başta karmaşık gözükebilir ancak sizler için  basitleştirerek anlatmaya çalışacağım. Bu makaleyi videolar ile de destekledim. Binance Futures – vadeli işlemler kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilir, adım adım anlatım ile Binance’te kaldıraçlı işlemler yapmaya başlayabilirsiniz. Sorularınızı koyduğum iki adet videonun altında en kısa sürede yanıtlamaya çalışacağım

Kaldıraçlı işlemlerinizde % 10 Komisyon İndirimi Kazanabileceğiniz KOD = indirimli

İlk Hesap Açılışı için. Öncelikle binance hesabına giriyorsunuz. Kimlik doğrulama kısmından Google Authenticator ,u etkinleştirmelisiniz. Bunu açabilmeniz için Bu futures kısmına geliyorsunuz. . Referans kodu giriyorum ben kendiminkini giriyorum ( %10 İndirimli Kod “indirimli ” ). Bakın hesap açıldı. Hesap açmak bu kadar kolay. Şimdi sizlere buraya nasıl para transfer edildiğini göstermek için Buraya bir kere transfer yapabilmek için. transfer kısmını seçin . BNB veya USDT olması lazım.

Binance Futures  de Zarar Etmemeniz için Uyarılarımız !

1-) Portföyünüzün %5-10 dan fazlasıyla işlem açmayınız.(Özellikle Öğrenene kadar )

2-) Pozisyonunuzun likide(sıfırlanması) olmasına asla izin vermeyin, daima stop kullanın . ( DESTEK-DİRENÇLERE  göre stop kullanın veya %5 zararda zararı kesin. Karda iseniz stopu yükselterek ilerleyin.

3-) Alım – Satımlarınızı tek parça halinde yapmamalısınız . Onun yerine parça parça alıp/satıp ortalamanızı düşürüp/yükseltiniz.

4-) Fomo buy veya panic sell yapmamalısınız. Belirli prensiplerden oluşan bir taktiğiniz olmalı ve bu taktiğe daima sadık kalmalısınız. STRATEJİNİZİN DIŞINA ÇIKMAYIN , DUYGUSAL OLMAYIN.

5-) Kaybettiğiniz trade sonrasında hızlıca intikam tradedine girmek yerine sakin VE SABIRLI kalmalısınız.

6-) Kesinlikle x10 dan daha fazla kaldıraçlı işlem yapmayınız.Yoksa bu iş kumara dönmeye başlar .Ve kumarda başta siz kazansanız bile işin sonunda kasa kazanır.

 Binance’te kaldıraçlı işlemler yapmak gördüğünüz gibi temelde gayet basit. Ancak ilk aşamada karışık gelebilir ve bu gayet normal. Bu yüzden size göre düşük bir miktar ile başlayıp düşük kaldıraç oranları ile işlem yapmanız daha iyi olacaktır.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.