AirdroplarBitcoin Haberleri

Binance Elinde $BNB Tutan Kullanıcılarına 12 Milyon $ Değerinde $JEX Dağıtacak !

Binance, hesabında minimum 10 BNB bulunduranlara , eşit olarak 12 milyon dolarlık 200,000,000 JEX dağıtacağını duyurdu.

Binance , birkaç gün önce kripto para borsası JEX’i satın almıştı. Bu satın alımla beraber, borsanın haricinde JEX token’larının kontrolü de Binance’e geçmişti. Binance, bu token’ları çeşitli kampanyalarla kullanıcılara dağıtacağını açıklamıştı. Ayrıca , JEX’in önce Binance’in kendi blok zinciri Binance Chain’e taşınacağı, daha sonra Binance DEX’te listeleneceği belirtildi.

Binance.com’da BNB tutanlara ilk seferde 200,000,000 adet JEX dağıtacak. 6 Eylül 2019 TSİ 03.00’ten başlamak üzere 6 Ekim 2019 TSİ 03.00’e kadar her gün tüm kullanıcıların $BNB bakiyeleri kaydedilecek ve dağıtım buna göre gerçekleştirilecek. Kullanıcıların kampanyaya dahil olabilmeleri için her gün en az 10 BNB bulundurmaları şartı konulmuş . 10 dan az sayıda bnb tutanlar bu dağıtımlardan faydalanamaz.

Binance JEX, 6 Ekim 2019’dan itibaren ise aylık olarak BNB sahiplerine her ay içinde elde ettiği kârın yüzde 30’una eşdeğerde JEX token’ı dağıtacak. Kullanıcıların her gün en az 10 BNB tutma zorunluluğu bunda da devam edecek.

Hesaplamaya alım satım hesabı ile lending(kiralama) deki BNB’ler dahil edilecekken margin hesabındaki BNB’ler katılamayacak. Dağıtımların BNB tutma periyodundan sonraki iki hafta içinde tamamlanacağı açıklandı.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.