BinanceBitcoin Videoları

Binance Mobil Launchpool $PSG , $JUV Token Kazan ! Kripto Pasif Gelir . Chiliz CHZ Farming .

Bugün size CHZ ile aynı PSG ve JUVE. Farming yapacağız. Farming nedir? Kripto para üretimidir. hasat gibi bir şey diye biliriz. Bunu binance mısın, cihaz ile anlaşması var. Partnerlik anlaşması çizgi üzerinde geliştirilen taraftar kolileri paris juventus un geliştirdiği kripto paraların üretimi ile ilgili bir proje. Buradan arkadaşlar windows’da öncelikle hesap açmamız lazım hesap açtıktan sonra. Aşağıda açıklamada, kayıt linki var. Bu kayıt linkinden hesap oluşturduktan sonra buraya biz bir miktar para yatırmalı, 100 para yatırma nasıl oluyor?

Şuradan ben cüzdandan yatırmaya tıklıyoruz. Türk lirasına buluyoruz. Tr ye şu an itibari para tr ye burada arkadaşlar, para veya diğer etnik yöntemiyle yaptırabiliriz veya kredi kartı ile de buraya burdan herhangi bir coinu alıp bakın şöyle. Trt anlayın? 500 liralık kredi kartıyla buradan hemen alın yapabiliriz. Bunu bildiğinizi varsayıyorum. Buraya para gönder diğer videolar kadınlar var. Şimdi biz daha çok kullanılan geçelim. Hızlı tüketti, üretime katılacağız. Öncelikle hemen şu anda değineyim, gönderdiğimiz türk lirasını bitcoin alıp buradan piyasalardan chz bulup buradan c z’yi satın almamız gerekiyor. Şöyle, piyasa fiyatı veya bir herhangi bir limit fiyat belirleyerek mesela ben zaten satın aldım. Elimdeki tüm parayla o yüzden şu anda alamıyorum. Gördüğünüz gibi 140000 adet ceza var. Şimdi daha fazla tıklıyorum. Londra tıklıyorum.

Burada gördüğünüz gibi be used bm veya. Juventus tl kazanabilirsiniz. Ben burada chp çünkü chp tutuyorum. Elimde cezanın yükseleceğini düşünüyorum hem de aynı zamanda burada bir miktar stacking hem cd tutarken birazcıkta juventus topun üretim. Şimdi buraya sevk edeceği miktarı yazacağım. Toplantı teknik 443000000 adet c destek olmuş. Pul ve varto da gördüğünüz gibi yaklaşık 3000 adet parseli olmayan topun ben buraya şuradan sars tıklıyorum buraya mesela 50000 adet diyeceğim.,

Evet JZ 50000 adet steak et diyorum ya 50.000 dedikten sonra arkadaşlar site bastık duyacağım 50.000 evet ski tıklıyorum şu anda sürekli başladı sanırım evet başladı burası partisini olmayı stacking. Psg’de burası ventus bu bu tohumlar bu juventus ve paris saint germain toplumların sodyum su üzerinde taraftarın hak sahipliğini kazanmasına neden oluyor. Yani sınırlı sayıda bulunur. Bunlar blockchain ana üretilmiş birer belirteç bakın buraya da juventus tek edeceğim, seni katılıyorum, maksimum diyorum. Elindeki tüm miktarı buraya sevk ediyorum, evet sterek ettim buradan RA tıklayarak tekrar geri alabilirim şu anda değil diyor. Klinikte birazdan gösterim. Nasıl klan edeceğimizi bakın burada bizim cenazelerimizi artık gitti. Evet, arkadaşlar. Şu anda sting işleminiz tamamlandı, launch bulda şimdi açıkla giriyorum. Burada ben chiliz staking yapmıştım. Psg’ye aşağıda juventus tek etmiştim. Şimdi buradaki sting gelirlerimizi alan stack nova tıkladım zaman chp tek nova tıkladım zaman bakın 50000 stack etmişim. Üretilen toplam parsel joint okul 0 virgül 140. Ben bunu kıyma tıkladığınız zaman bu benim spot cüzdanıma geçiyor arkadaşlar şuan kılayım dedim. Benim kulağım cüzdanıma bu dsg coinlar geçti. Bakın tsg paris vurmayın. Ayın 21 inde bu listelenecek ve biz bunu alıp satabileceği şu anda psg’de 12 dolardan işlem görüyor. Bakın 12 Dolar yani bu psg’nin bir değeri var herhalde. Ben burada 20:30 dolarlık bir üretim yaparım. O zamana kadar şimdi diğer sting yüze bakıyoruz mustek bitince benim yatırdığım cezeri bana dönecek. Evet, burada da 0,28 şubatı üretmiş bakalım ve ne kadar koyma artık yapılanmasına bununla ilgili video vardı kalmaz. Juventus okul oda 12 dolarmış kısa bir hesaplama yapalım, 12 çarpı 0103 ten yaklaşık 35 sentlik bir üretim yapmışız arkadaşlar bakın buradan kıyma tıkladım. Kılayım dedim. Kılayım, talep et demek, cüzdanıma gidiyorum. Bakın gördüğünüz gibi juventus takımına geldi. Yani yaklaşık bir saat içinde hızlıca bir pasif gelirim olmuş oldu. Benim burada. Yani bu ceza aldığın zaman sting ile bu şekilde kazanç elde edebiliyorsunuz. Onun dışında diyeceğim bir şey kalmadı arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum kanalı takip etmeyi, videoları, beğenmeyi sorunuz varsa sorunuz yazmayı ve bize destek vermek için diğer sosyal medyalarda bizi takip etmeyi unutmayın. Hepinize iyi günler arkadaşlar.

Fan Tokenleri Binance Listelenmeden Satın Al ! Chiliz.net Para Yatırma Çekme. Fan Token Fırsatları !

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.