Kripto Para Haberleri

Bir yılda 10x: StakeNet XSN

StakeNet Projesi ilk olarak Proof Of Stake Wallet olarak piyasaya çıktı ve mart ayında 2018 de isim yenileyerek StakeNet oldu.

StakeNet kendini şu şekilde tanımlıyor “Dünyanın ilk Trutless Proof of Stake teknolojisi kullanan (evet şuan pek bir şey ifade etmedeğini biliyorum) güvenli ve kolay bir şekilde offline cüzdanlar üzerinde stake yaparak pasif gelir kazanmanıza imkan sağlıyor

Sizi ilgilendiren kısım 10x

Stakenet (XSN) fiyatı Ocak 2020-Ocak 2021 tarihleri arasında 10 kat yükseldi. XSN yılın başında yaşanan gelişmelerle sadece bir haftada iki kat değerlendi. Bitfinex tarafından yapılan listeleme duyurusu bu yükselişe katkı sağlayan şeylerden biri oldu.

Ocak 2020’de 0.0056 dolar olan Stakenet (XSN) fiyatı, 2021’in ilk ayında 0.73 dolara kadar yükseldi. Stakenet Haziran 2018’de 0,88 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerini görmüştü.

Bitfinex borsası 19 Ocak’ta yayınladığı duyuru ile kullanıcıları için XSN işlemlerini başlattığını açıkladı. Borsa kullanıcıları XSN/USD paritesinde işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

XSN Nedir ve Ne değildir ?

Açık konuşmak gerekirse pek ilgimi çekmeyen ve yatırımım olmayan bir coin hala da çok ilgimi çektiğini söyleyemem 10x çok güzel bir fırsat bu x’i tekrar verir mi ? Meçhul ama bilmeniz gereken bir şey varsa oda bu piyasada kaçan fırsatların yeni fırsatları doğurdu.

Stakenet, merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) için açık kaynaklı bir Lightning Network platformudur. Stakenet kullanıcılara işlem ücreti olmadan anlık ve sınırsız işlemler vadetmektedir. Proje geliştiricilerine göre Bitcoin ve Litecoin‘in yanı sıra Lightning Swap yapan ilk platformdur.( deneyim desen var ücretsiz de)

XSN coin Bitfinex dışında WhiteBIT, Coinall, Beaxy ve StakeCube platformlarında listelenmektedir.

Bu yazımızın da sonuna geldik. Paranın altında kalın :)

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.