Bitcoin Haberleri

Bitcoin Analizi

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitcoin Analizi ilgili devam edegelen seri yazılarımıza devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda aşı haberleri ile küresel piyasaların canlanacağını belirtmiştik. Ama bu kadarını beklemiyorduk. Çünkü Bitcoin 11500 lere dayandı. Bitcoin analizimize haydi başlayalım.

Malum coronavirüs üretim alanlarındaki bütün gelişmelere darbe vurmuşken artık 3. çeyrek itibariyle Moderna ve önde gelen AŞI FİRMALARININ POZİTİF YÖNLÜ HABERLERİ ve FED in faizleri sabit tutup piyasa teşviklerini açıklaması bitcoin fiyatlarını adeta uçurdu.. 10500 gibi 8-9 aylık direnci sadece 1 günde hızlıca kıran bitcoin, herkesi yine ters köşe yaptı. Bitcoin 11500 lere dayandı. Bitcoin dominance ise altları ezdi geçti. Ethereum tarafında ETH 2.0 İLİŞKİN SON TEST çalışmaları ise adeta şampiyonlar ligi finali havasını yaşattı. Adeta yaz yağmurları ve bereketli günlerin habercisi oldular. Peki bundan sonrası ne olacak;

Bitcoin

3. çeyrek sonlarında kuvvetle muhtemel aşı haberleri resmi sonuçlarla piyasaya dikte edilecek. Bu kuvvetle muhtemel OLUMLU SEYİRLE İLERLEYECEK. Evet dünyada virüs dalgası hala çok ciddi durumda. Aşı haberlerinin bir süre daha zaman alacağına ilişkin haberler yansıması ve gecikmelerden ötürü gelmesi beklenen 2. dalga; bütün piyasaları ve BTC fiyatlarını yeniden sarsabilir. BTC şuan boğa koşusunda. Kimsenin bırakın tahmini bu denli sansasyonel fiyatlarla muhteşem ralli yapması BTC doğasının ne kadar yırtcı ve kural tanımaz olduğunu bir kere daha gösterdi. Altın fiyatlarının bu süreçte ciddi artışı BTC ile benzerlik gösteriyor. Ne zamanki piyasalar darbe alır altın zor süreçte düşüşe meyl eder; bitcoin de bu düşüşten nasibini alır. Ne zamanki aşı haberlerinin resmi şekilde başarılı olduğu haberleri piyasaya yansır; yıl sonu itibariyle hedef verdiğimiz bitcoin fiyatları 17500 seviyelerine kadar yaklaşır. Bitcoin için fiyat vermek biraz garip olsa da (çünkü ne yapacağı belli olmaz. Grafik dinlemez) bizim BTC yönlü fiyat beklentimiz bu şekilde. Tabi olumsuz senaryoda 8100 ler kuvvetli destek seviyelerimiz. Daha altı 7300 daha da altı 6600.. Bakalım gelişmeler ne yönlü olacak. Btc ilgi odağı olmaya devam ediyor ve etmeye de devam edecek.

Kripto ile yarınlarımızın güzelleşmesi dileğiyle..

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu