Kripto Para Analiz

Bitcoin fiyat değerlendirmesi

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy
HALVİNG sürecine tam girdik. Bitcoin fiyatlamasını 10500 dolar ile yaptık. Şimdi akümüle olma süreci. Beklemeye devam.

Daha 25 ocak tarihinde BİTCOİN 8400 dolarlarda iken halving fiyatlamasını 10000-11000 aralığında bir yükseliş ve sonrasında 8700 lere geri çekiliş bekliyoruz diye yazmıştık.  https://bitcoinairdrop.net/2020-bitcoin-fiyat-tahmini/

Bu yazı doğrultusunda yükseliş kısmında %20; geri çekilme kısmında yine %20 toplamda %40 kazanç kapısının analizini sizlerle paylaşmış olduk. 

*** Malum bitcoin şubatta Binance’de 10500’e dokunmuş sonrasındaki geri çekilme ile de yazının yazıldığı şuanki fiyat 8600 lere çekilmişti.*** 

Açıkçası bu denli nokta atış yapmak bizim içinde şaşırtıcı idi. Sonuçta bitcoin inanılmaz oynak; herşey olabilir. Bu denli ucu açık bir platformda böylesi tahminsel analiz BİTCOİNAİRDROP EKİBİNİN gerek temel gerekse teknik analiz kapsamında btc adına bulunduğu çıkarımlarla ilişkili idi. Bu kapsamda  Bitcoinairdrop ekibi olarak bunun haklı gururunu yaşıyoruz. 

Gelelim bundan sonraki sürece; malum şuan tekrar 8600 lere geldi. Mart, Nisan ve Mayıs ayı kapsamında BTC bu seviyelerde akümüle olacaktır. Halving ayı olan Mayıs’ta ve sonrasını takip eden birkaç haftalık dilimde satış baskısı olabileceğinden 8400 desteği ve daha dip 7900 lerin test edilebileceği; sonrasında ise özellikle ağustos itibariyle yeni bir rallinin başlayıp ilk hedef olan 13000 lere yolculuğun başlayacağını söyleyebiliriz.  

BİTCOİN piyasası çok oynak olduğundan, gerek türev piyasası gerek margin piyasasının çok aktif kullanılmasından ötürü fiyatlanmalar aşırılık içerebilir. Bu kapsamda yazının bizlere ışık tutması amaçlanmakta olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bu yazı bir yol haritası bir kapsamlı bakış çabasıdır. 

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu