Kripto Para Haberleri
Trend

Bitcoin Grafiği Analizimiz

Bu yazımızda farklı bir şeye imza atıyoruz 18/03/2021 tarihinde BTC/USDT grafiği yorumluyoruz. Yazı boyunca gördüğünüz bütün resimlere tıklayarak linklere ulaşabilirsiz.

Bu genel çapta btc grafiğimiz bitcoinin tekrar güzel bir yükselişe geçmesi için sarı çizgi ile belirttiğim yere atması gerekli. FİB Kanalı çizdiğimizde de bize bir yükseliş kanalında olduğumuzu ama o kanaldan düştüğümüzü gösteriyor Bu durumda bize biraz sıkıntı yaratıyor. Gelin daha yakından inceleyelim ve aslında bunların hayali çizgiler olmadığını TEKNİK VE TEMEL ANALİZİN HAYAT KURTARDIĞINI görelim

Toplam 19 kere ret yemiş Bitcoin Bu da aslında teknik analizin keyfe keder çizilmediğini gösteriyor.Biraz daha yakından inceleyelim.

Şuan olduğumuz yer daha sıkıntı (siyah okla belirtildi). Bugün 2 kere yükseliş kanalına girmeyi denedik ama başarılı olamadı bu da canımızı sıkmaya başladı artık. Görünen o ki bir fib desteğini kırmış duruyoruz altımızda 54800 bandında bir ince dirençten desteğe çevirdiğimiz bir yer var eğer oradan da tepki almazsa sağlam alt desteğimiz 53200 Bandı her şeyin kritik olduğu nokta.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.