Makaleler

Bitcoin Yatırım Siteleri

Kripto paralar hayatımıza giderek yer ediniyor peki bitcoin yatırım siteleri kripto para yatırım siteleri nelerdir, bizlerin tavsiye ettiği kripto piyasaları tavsiyelerimizi size bu yazılarımda anlatacağım.
Kripto para satın almak bitcoin satın almak artık çok kolay tek yapmanız gereken bitcoin satın almak ve bitcoin i altcoin borsalarına transfer etmek.
Bitcoin satın alma kısmını atlıyorum bu yapacağımız en basit işlemlerdendir btcturk paribu gibi yerel borsalara tl aktarıyoruz ve anında türk lirası ile istediğimiz kripto parayı alıyoruz.

Binance Bitcoin yatırım

Binance önerdiğim kripto para borsaları arasında ilk sırada geliyor kripto para ve bitcoin yatırım için en uygun alım satım sitelerindendir komisyonlar oldukca düşüktür. Kripto para alım satımlarınız oldukca hızlıdır. Güvenlik açısından en uygun gördüğüm kripto para borsasıdır.
Bu linkten binance buraya tıklayarak binance türk lirası yatırabilirsiniz.
binance tl çekme kısmı ise oldukca basit papara ile anında çekebilirsiniz.

Cryptocom Bitcoin yatırım

Bitcoin yatırım alım satım siteleri arasında en güvenilir diğer şirket ise crypto com alan adından anlaşıldığı gibi kripto para alım satım borsasıdır.
istediğiniz miktarda bitcoin ve altcoinle işlem yapabilirsiniz. Şuanda tl eklenmedi. Bu borsayı tavsiye etmemin sebebi güvenilirliği. Bir cüzdan ve alım satım borsası olarak kullanılan crypto com oldukca başarılı. İsterseniz kripto paraniz bitcoin ile kredi çekebilir taksitsiz oldukca düşük faiz ile kredi kullanabilir veya faize paranızı koyup bitcoin ile aylık faiz geliri elde edebilirsiniz. Buraya tıklayarak kendi uygulamasından kredi kartı ile alabilirsiniz.

crypto com turkish

Bitcoin Fiyat Tl

Bitcoin fiyatı anlık olarak değişmektedir. Tüm kripto paralarının fiyatlarını coinmarketcap ile takip edebilirsiniz. Aşağıdaki güncel bitcoin fiyatı tl olarak verilmektedir. Bitcoin yatırım sitelerinden fiyatı güncel olarak görerek yatırımınızı tl olarak istediğiniz fiyat üzerinden yapabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.