AirdroplarCoinler

Bitget’e Davet Linkimizle Kayıt Olun $0.5 – $99 Kazanma Şansı Yakalayın

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle güzel bir fırsat ile karşınızdayız. İlk olarak Bitget’e üye olmayanları sevindirecek olan fırsatımızı anlatayım daha sonra ise daha önceden üye olanlarında yararlanabileceği fırsattan bahsederiz.

İlk olarak Bitget web sitesine giriyoruz aman dikkat edelim scam sitelerden uzak duralım. İsterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.bitget.com/tr/expressly?languageType=8&channelCode=CoinMuhendisi&vipCode=2bui

Siteye girdiğimizde sağ tarafta kayıt ol yazısını göreceğiz alt tarafta ise bizlerden telefon numaramızı ve şifre oluşturmamızı isteyecek bu boşlukları tamamladığımızda ise alt tarafta yazan ”Davetiye Kodu” Yazan kısmın ”2bui” yazılı olduğundan emin olalım.

Bu adımları tamamladıktan sonra Bitget borsasına kayıt olmuş oluyoruz. Son adım kaldı yaptıktan sonra $0.5 – $99 kazanma şansı yakalayacağız. Bitget sayfasının ana sayfasına geldikten sonra ”Sağ üst” köşede insan ikonuna tıklıyoruz bizleri hesap bilgileri arayüzü karşılıyor ve sol taraftan kimlik doğrulaması butonuna tıklıyoruz, bireysel doğrulmayı seçiyoruz ve bilgilerimizi girip gönder seçeneğine tıkladıktan sonra ödüllerimizin gelmesini bekleyeceğiz.

Şimdi 2. etkinliğimize geçelim bu etkinlikten hem yeni üye olanlar hem de daha önceden Bitget borsasına üye olmuş kullanıcılar yararlanacak (KYC gerekli).

Bitget - Best Place to Trade Cryptocurrency With Leverages

Yarışma Süresi: 10 Ağustos 2022 16:00 – 24 Ağustos 2022 23:59

İlk olarak kullanıcıların bu sayfadan kayıt olmaları gererkiyor. https://h5.bitget.com/vhtml/GTC?languageType=8&id=289

Yarışma bitene kadar kullanıcıların hesabında minumum 50 USDT tutması gereklidir.

Bu etkinlikte en yüksek Kâr/Zarar (%) oranına sahip olan 10 kullanıcı ödül havuzundan yararlanabilecektir. Ödül sıralaması şu şekilde olacaktır.

🥇1500 USDT

🥈 700 USDT

🥉 300 USDT

🏅(4.-10.) 500 USDT Ödül Havuzu

Yarışmaya katılan, mininum 5.000 USDT vadeli işlem hacmine ulaşan 20 kullanıcı 💸 1000 USDT’lik ödül havuzunu paylaşacaktır.

Yarışma süresi boyunca en yüksek işlem hacmine ulaşan kullanıcımız, 🎮 Play Station 5 kazanacaktır.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.