Coinler

Blockstack STX coin nedir

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Binance yeni eklenen ve SEC onaylı ico blockstack stx coin nedir? Bitcoinairdrop ve coinmühendisi ekibi olarak araştırdık ve sizlere bu yazımızda anlatacağız.

Blockstack STX

Bitcoin paraların merkeziyetsiz bir şekilde korunması ve dağıtılması trasfer edilmesi ile blokchain i bizlere öğretti. Blockstack bir merkeziyetsiz internet projesi yani bilgiler veriler merkeziyetsiz transfer olucaktır. Bitcoin blokchain de merkezi olmayan ekosistem güvenli ve daha adil kullanıcıyı ezmeden işliyor. Peki aynı şeyi internette verilerimizi şirketlerin topladığı sisteme uygulasaydık. Merketziyetsiz bir internet ve kullanıcı ıd ve şifremiz ile sadece izinli olarak veri verdiğimizi düşünün.

Çocuklarımızın akrabalarımızın internet kullanıcılarının bir veri ticaret aracı olmaktan çıktığı bir teknoloji. Blockstack merkeziyetsiz internet geliştirmeyi amaçlayan bir kripto para projesidir. Kripto para ile kendi finansını sağlayacaktır. Tabiki burdada bir merkeziyetsiz otorite vardır madencilik ve stx coin dağılımı konusunda.

Merkeziyetsiz internet ve merkeziyetsiz uygulmalar geliştirilmesine imkan sağlayacak Blockstack STX projesi oldukca derin ve büyük amaçları olan bir proje. Binance listelenmesi gayet güzel proje sağlam altcoin yatırımcıları tarafından yatırım bulabilir. Kripto para piyasalarında risk her zaman vardır bunu unutmayın.

blockstack-merkeziyetsiz-uygulamalar
Blockstack dapp

Blockstack İşlem AĞı

Blockstack işlem ağı büyük bir ekosistemi getirmektedir. Kullanıcı verileri kullanıcı id sine şifre ile tutulmaktadır. Ekosistemde uygulama geliştirenlere teşvik amaçlı ödüller verilmekte ve ekosistem büyümektedir. Kullanıcılar, tüm yazılım etkileşimlerini, e-postalarını, aboneliklerini ve sosyal ağlarını açan anahtarlara sahip olacaklar. Bu anahtarlar kullanıcıların ellerinde ve kontrolleri altındaki fiziksel anahtarlara benzer

Kullanışlı ve denetlenebilir.

Uygulamalar, mevcut bulut uygulamaları gibi kolayca kullanılabilir olacak, ancak açık protokoller ve denetlenmelerini sağlayan kodlar ile yazılacak.

Yenilik odaklı.

Merkezi olmayan bir bilgisayardaki kod ve veriler kurumsal ve diğer sınırlardan yoksundur, sonuç olarak; küresel bir iş gücü kolayca katkıda bulunabilir ve/ya bunlardan faydalanabilir.

Blockstack teknolojisi, insanların yazılımı kullanma, yaratma ve internetten faydalanma alışkanlıklarını değiştiriyor.

Blockstack Tarayıcı (Browser) Nedir?

Blockstack Tarayıcı, Blockstack kimliklerini oluşturmak ve yönetmek için kullanılan bir DApp’tir. Bir kullanıcı için, standart bir tarayıcıdaki bir sekme gibi görünür. Bu sekmeden, kullanılacak DApp’leri bulabilir, kimliğiniz ve depolamanızla ilgili ayarları güncelleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Geliştiriciler, DApp’lerden gelen oturum açma isteklerini işlemek için bu tarayıcıyı kullanır.

Bir Blockstack DApp’ten, kullanıcı Blockstack butonu ile Oturum Aç’a tıklar. Bu düğmeye tıklanması, kullanıcıları “tarayıcı” iletişim kutusuna gönderir. Bu iletişim kutusu kullanıcılardan DApp’in verilerine erişmesine izin vermelerini ister.

Blockstack STX coin Nereden Alınır

Blockstack stx coin i binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu