Brave browser Nedir? Kullanın ve Bat Coin Kazanın

İçerik

Brave Coin Kullanarak Ücretsiz Coin Kazanın

Brave tarayıcı bir reklamsız tarayıcıdır. Bat token ise bravenin tokenidir. Kısaca Reklam olmadığı için gelirini yayıncıya bağış olarak kazanmaktadır. Brave Browserin arkasında çok sağlam isimler var. Brave tarayıcı kullanarak Bat token kazanmak ise çok basit sadece tarayıcıyı kullanın ve istediğiniz yayıncıya bağışlayın. Gelen batları kendinizede bağışlayabilirsiniz. Yani mantık şu şekilde çalışıyor. Brawe browser kullanarak bir ay boyunca 30 bat kazandığınızı var sayalım. Bu tokenleri istediğiniz bir web yayımcısına bağışlayabilirsiniz. Bunu illa tanımadığınız birisine değil isterseniz kendinizede bağışlayabilirsiniz.

Bat Token Ödüllendirme Nasıl Oluyor?

Brave browser reklamsız olduğu için yayıncıları bat token ile ödüllendirebileceğiniz bir sistemdir. Reklam izleyerek bat kazanma ise yakında devreye girecektir izlediğiniz reklamlardan kripto para yani bat token kazanabileceksiniz. Şuan brave browser aylık olarak 20 30 bat veriyor aldığınız batları kendinizde biriktirebilirsiniz. Peki web sitemi youtube kanalımı nasıl brawe ye bağlarım nasıl yayıncı olurum diyorsanız aşağıdaki videoda detaylı anlattık.

Brawe Tarayıcı Yayıncı Olmak

Brave tarayıcı ile bat kazanma bitcoin e çevirme yayıncı olma bağış yapma genel olarak anlatım.

Brave Browser İndir

Bat token kazanmak için tarayıcıyı kullanmanız ve bir yayıncı hesabı açmalısınız yayıncı hesabına kazandığımız tokenleri bağışlayabiliriz. yayıncı hesabı için link: https://publishers.basicattentiontoke… Bat token kripto parayı çekmek için yayıncı hesabımızı uphold cüzdana bağlıyoruz uphold kimlik doğrulamayı unutmayın. Ardından gelen bat tokenleri btc ye çevirebiliriz. telegram grubumuz https://t.me/Coinmuhendisi bitcoin kazanmanın en kolay yolu 😀

Brave tarayıcı ile para kazanmak çok kolay. Eğer birde başarılı yayıncıysanız ve kitleniz varsa bağışlardan gelen batları unutarak milyoner bile olabilirsiniz.

Brave tarayıcı da önemli olan içerik üreticini bağış almasıdır bu bağış alma işi ise sizin yeteneğinize kalmış.

Brave tarayıcı tüm platformlarda mevcut fakat ios işletim sisteminde şuanda etkin bir bağış sistemi bulunmuyor. Android kullanıcılarında ise sorunsuz olarak çalışıyor. 2 günde bir bağışlamanız için bat token gönderiyor.

Brave browser kullanıyor ve bat kazanamıyorsanız, Brawe Tarayıcınızı varsayılan tarayıcıyı olarak ayarlamanız gerekecektir.

Bat Coin Nerden Alınır ?

Bat coin şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Brave browser Nedir? Kullanın ve Bat Coin Kazanın” te bir düşünce

 1. Salig GÖÇMEZ diyor ki:

  brave mobil tarayıcısından brave ödül cüzdanına gelen batları nasıl çekebiliriz. Bilgisayar web sitesinde uphold ile çektim fakat mobilde çekemiyorum

  • Talha Infal diyor ki:

   Hocam Tarayıcıdaki bat tokenleri bağışlayın. otomakit bat tokenler uphold a geçicektir ay sonunda ayın 8 inde ardından gelen bat tokenleri upholddan istediğiniz borsaya çekip türk lirasına çevirebilirsiniz.

 2. everest73 diyor ki:

  Mobilde aylık bat geliyor fakat pc de gelmiyor reklamlar görünür şekilde ayarlı reklamları kapatmadım. ne yapmamız lazım.

Yorumlar kapalıdır.