CoinlerMakaleler

Cantina Royale Proje İncelemesi

CANTINA ROYALE

Cantina Royale ,temel olarak inşa edilmiş bir taktik arcade shooter oyna ve kazan oyunudur. Tek oyunculu oynayabildiğiniz gibi  hem de yoğun çevrimiçi çok oyunculu savaşları içeren yukarıdan aşağıya bir taktik sürdürebileceğiniz  oyundur.

Cantina Royale, farklı oyun varlıkları, dinamik oynanış ve galaktik savaşlar dünyasına girerek kazanma fırsatları ile benzersiz bir oyun deneyimi sunma görevindedir.

Blockchain oyunlarında başarıya giden üç etken şunlardır:  Benzersiz Karakterler , İşbirliğine Dayalı Oynanış
ve Uzay Fethi . Cantina Royale, muzaffer bir oyun için doğru formülü karıştıran üçüne de sahiptir. Bununla birlikte, Cantina Royale, sevilen koleksiyonlardan NFT’lerle vurgulanan eşsiz bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Cantina Royale Taps Elrond Apes to Boots It's In-game Cross Chain NFT Collections

Cantina Royal için 2 çeşit oyun modundan bahsedebiliriz. PvE oyun modu, oyuncuları silah yükseltmeleri, nadir oyun içi öğeler ve hatta gerçek dünya para birimi ile değiştirilebilen devasa ödüller kazanmak için ateş etmeye, yağmalamaya ve hazineleri yağmalamaya teşvik eder.

Diğer bir oyun modu olan PvP savaş modu ise, nihai savaşta yalnızca en güçlü takımların hayatta kaldığı oyuncuları birbirleriyle karşı karşıya getiriyor . Rakiplerini toz haline getirmek için oyunculara ödüller veriliyor.

Cantina Royale , Verko’daki NFT Ödünç Verme Platformu tarafından mümkün kılınan Burs Programı aracılığıyla oyunlarını seviyelendirmek için fon ayıramayan oyunculara fırsatlar sunuyor.

Burs programı, NFT sahiplerinin deneyimli oyuncuları almalarına ve oyunda daha da ilerlemeleri için NFT’lerini ödünç vermelerine olanak tanıyor. Sahipler, oynamak için karakterlerini kullanan oyuncuyla karlarını paylaşırken NFT’leri üzerinde tam mülkiyet haklarını almaya devam ediyor.

Cantina Royale’deki ekonomi $CRT ile çalışır. Açık ve kolay bir temsile sahip olmak için Crowns’u oluşturdular , bu doğrudan $CRT’yi temsil eden oyun içi para birimidir ve oyunda oyuncular tarafından farklı görevler ve yükseltmeler yapmak için kullanılır.

Cantina Royale (@CantinaRoyale) / Twitter

Cantina Royale projesindeki partnerlik ve ortaklıklardan bahsedecek olursak; aralarında Animoca Brands, Elrond, Crypto.com, Mechanism Capital, Chingari, PathDAO gibi büyük şirketler bulunmaktadır.

Cantina Royale projesi takım kısmından bahsedecek olursak:

Gilad Almog : Superplay’in kurucusu Playtika, Rovio, PlayStudios ve film endüstrisinden oyun endüstrisi gazileri ile hızla büyüyen bir mobil oyun şirketi .

Danilo Carlucci : Seri girişimci ve melek yatırımcı. Daha önce Google’da YouTube Topluluk Başkanı, şu anda CryptoAtlas & Morningstar Ventures’ın CEO’su olarak görev yapıyor.

Eric Su : Filipinler merkezli bir inşaatçı ve yatırımcı. Exnetwork Capital’i kurdu, diğer web3 oluşturucularına fon sağladı ve web3 yaratıcı başlangıçlarını hızlandırmak için Gamepad.co’yu başlattı.

Cantina Royal projesinin Temmuz ayı için planları neler :

  • Oyun Lansmanı yapmak
  • NFT Kredi Platformu oluşturmak
  • PVP Oyun Modlarını geliştirmek
  • 1vs1
  • Herkes için ücretsiz Deathmatch oluşturmak
  • Takım Ölüm Maçı düzenleyerek oyuna daha fazla heyecan katmak.

Bizler Coinmuhendisi olarak Elrond Maiar LAUNCHPAD de ki Cantina ROYAL ön satışına katıldık.

Detaylar için kanalımızda ki CANTINA ROYALE ÖN SATIŞI videomuza göz atabilirsiniz.👇

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.