Coinler

Celo Gold (CGLD)

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy
Coinbase’ın ilan ettiği muhtemel listede yer alan COİN.. CELO!

Celo, finansal araçları cep telefonu olan herkes için erişilebilir hale getiren açık bir platformdur.! Şirketin misyonu, herkes için refah koşullarını yaratan bir para sistemi inşa etmektir.

CELO: “Bankacılığa istikrarlı ödemeler ve havaleler getiren Celo mobil uygulaması, blockchain teknolojisi ve kripto dünyasına geniş bir insan kitlesi getirme şansına sahip, ancak aynı zamanda en çok ihtiyaç duyanların ekonomik refahını seviyelendirme şansına sahip. (Polychain Başkanı) Joe Eagan.

Celo, bankacılık dışı tüketicilere ödeme seçenekleri sunmak için ABD destekli özel bir stabilcoin kullanmayı planlıyor. Öyle ki Celo, Celo, Stablecoin Tabanlı Akıllı Telefon Ödeme Planları için 30 Milyon Dolar Topladı. Bu tutar oldukça iyi..

Celo’nun misyonu, herkes için refah koşulları yaratan bir finansal sistem kurmaktır. Celo’nun ilk mobil platformu, dünyadaki 5,6 milyar akıllı telefon sahibine açık finansman sağlama fırsatı sunuyor.

Celo’nun istikrar mekanizması ve token ekonomisi, Celo Doları (cUSD) ve diğer istikrarlı değer varlıklarına olan talep arttıkça cGLD’ye olan talebin doğrudan arttığı şekilde tasarlanmıştır. Celo Gold, Celo platformuna katılımı sağlayan bir kamu hizmeti ve yönetişim varlığıdır.

Celo, daha kolay nakit transferi programları, eşler arası ödünç verme, işbirlikçi küçük ölçekli sigorta ve diğer dijital varlıklar ve cüzdanlar gibi güçlü uygulamalar ekosistemine olanak tanıyan açık ve açık kaynaklı bir platformdur.

Celo İLE İLGİLİ EKİP ŞU CÜMLELERİ KULLANIYOR; Gerçekten kapsayıcı bir finansal sistem oluşturmak için, mevcut sistemden hariç tutulanlara hizmet edecek bir altyapı oluşturarak başladık. Celo’nun protokolü, cep telefonlarında kesintisiz bir kullanıcı deneyimi yaratan benzersiz özellikler içerir. Kullanıcılar, mobil cihazların isteklerini ileten veya işlemlerini doğrulayan bir yazılım barındırarak para kazanabilir.

Celo, akıllı sözleşmeleri olan proof-of-stake tabanlı bir blok zinciridir. Teknoloji, adres tabanlı şifreleme ve öz güvene dayalı bir üne sahip bir telefon numarası tabanlı kimlik sistemi kullanır.

İstikrarlı dijital para birimi Celo Doları olabilir mi? . Teknik olarak, akıllı sözleşmeler Ethereum ile uyumludur ve ERC20 benzeri istikrarlı para birimlerini destekler. Platform testnet aşamasında. ŞUAN DA COİNLİSTTE TOKEN SATIŞI ÖN KAYIT İLE MEVCUT DURUMDA. CoinList, herhangi bir borsa da dahil olmak üzere Mainnet sürümünden önce cGLD’yi satın alabileceğiniz tek yer olacak.

Bu Yazı yukarda yer verilen CELO GOLD coini yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu