Makaleler

Cet Token Madencilik Coinex

Coinex gelişmekte olan ve sürekli yeni trader leri bünyesine çekerek hızla büyümekte olan bir borsa. Bunun bir çok nedeni var sürekli kampanyalar yapması, cet token tutanlara günlük olarak kar ın %80 ini vermesi, cet token madenciliği yapılması, madenciliğin ticaret ile yapılması. Tabiki coinex geliştikçe cet tokenin değeri sürekli artmaktadır.

Öncelikle henüz üye olmadıysanız buyurun referans linkimBuraya tıklayınız.

Şimdi Cet token madenciliği nasıl yapılır onu anlatacağım. Öncelikle minimum 10k tokeni olmalı ve bunu kilitlemelisiniz. Birde Ticaret yapmanız lazım.

CET Token Kilitleme İşlemi (CET Lock)
Lock işlemi yapabilmeniz için minimum 10.000 adet CET tokene ihtiyacınız vardır. 10k CET token ve katlarını Lock yaparak, saat başı kar alabiliyorsunuz. (10k üstü yapılan lock işlemlerinde ise ödül katlayarak dağıtılır.)
18.07.2018 tarihine göre saat başı dağıtılan ödül miktarı 11 CET civarındadır. Bu ödülü alabilmeniz içinse Trade (Ticaret) yapma şartı aranmaktadır. Yani saat başı ödüller ancak al-sat yaparak kazanabilirsiniz. Bu ticaret her hangi bir coin ile olabilir farketmez.
Unlock (Açılan kilit) yapılan CET tokenleri ise 24 saat geçtikten sonra kullanabilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını gerçekleştirirken komisyon kesintisi olarak belirtilen Fee seçeneğini kapalı konumda tutun.

Cet Madencilik hesabını şöyle yapın. Kilitlediğiniz Cet token e göre saat başı alabileceğiniz maksimum ödüle göre saatlik ticaret yapın. Mesela 10k Lock ettiniz şuan en fazla 11 cet ödül alabiliyornuz(değişmektedir), maden yapacağınız cet e göre ticaret yapın. Ticaret Fee nin yarısı size madencilik geliri olarak geri gelir. Örneğin 1000 cet aldınız 1000 cet i sattınız %0.1 in yarısı yani %0,05 i maden geliri olarak gelir 0,5 cet. Bu hesabı ticaret yaptığınız coin ile hesaplayın mesela Eth/btc de Ticaret yapıyorum yaptığınız hacime göre alınan fee nin yarısı o anki cet kuru ile size gelir.
10k altındaki CET token sahipleri bir alttaki başlığı okuyabilirler.

– Günlük Ödüller (GİFT)
CoinEx borsasından günlük ödül almak için Minimum 100 CET hodl etmeniz gerekiyor. Bu sayede her gün dağıtılan ödüllerden sizde pay alabiliyorsunuz. Hesabınızda ne kadar çok CET token varsa o kadar fazla ödül alıyorsunuz.

  • Günlük Ne Kadar Ödül Alırsınız?
    Bu soru aslında en çok rahatsız eden konulardan birisi çünkü bunu bir kullanıcının net olarak bilmesi söz konusu değildir. Ancak elinizdeki CET token miktarına göre, borsanın tamamında yapılan tüm işlem hacminin %80i tüm kullanıcılara dağıtılmaktadır. Ödüller gece 03:00 ile 06:00 saatleri arasında dağıtılmaktadır. Günlük biriken ödüllerinizi görmek için; https://www.coinex.com/mining adresine girip aşağıdaki bölümden “My Dividend” butonuna tıklayabilirsiniz.
    Not: Elinizdeki CET miktarı belirlenirken saat başı ScreenShot alınmaktadır.

Youtube Kanal Abone Ol

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu