Coinler

Chiliz CHZ Coin Nedir?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Socios.Com Nedir? Galatasaray İle Anlaşan CHZ Coin Detayları

Chiliz Blockchain dünyasında, ‘token’ ve ‘coin’ kelimesi ile birleşen bir taraftar fan simgesi. Ancak bu simge nedir, madeni paralardan nasıl farklıdır ve bir chz coini nasıl kullanabilirsiniz ? Chz coin i binance borsasından satın alma, chiliz nedir gelecekteki önemi nedir?

Bir şifreleme para birimi genellikle ‘coin(para)’ veya ‘Token (belirteç)’ olarak adlandırılır. Amaçları alım, satış ve diğer finansal işlemleri mümkün kılmak için tasarlanmış öğelerdir.  Bitcoin birincil şifreleme para birimidir: ilk, en değerli ve belki de en iyi bilinen ve en çok kullanılanıdır. Tokenler, coinler genellikle mülkiyet kanıtını veya üyeliği kanıtlayabilen varlıklardır. Chiliznet e üye olarak taraftar tokenleri galatasaray barselone vb coinleri satın alıp satabilirsiniz.

Chiliz Chz Nedir?

chiliz chz coin

Chiliz token, chz coin bir spor taraftar platformu coinidir sizin hak sahibi olduğunuzu belirtir. Chiliz bir çok büyük spor kulubü ile anlaşmalar yapmıştır. Paris Saint-Germain (PSG) , Juventus, Liverpool ve West Ham United chiliz ile anlaşmalar yapmıştır. Chz coin fanların kendi takımının tokenini almak için kullanılacaktır. Chiliz Blokchain in spor dünyasına, taraftar dünyasına girmesidir. Chiliz , chz coin ethereum blokchain erc20 tabanındanda binance bep2 blokchain tabanına geçmiş ve 05,09,2019 da binancede listelenmiştir. Chiliz platformunu aşağıda daha detaylı anlatacağım.

chz bep2

Chiliz Platform

chiliz coin chz coin

ChiliZ CHZ coin, chiliz token ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren Binance blockchain üzerindeki bir Bep2 yardımcı programıdır. Platformu başlatırken, diğer spor blok zinciri girişimlerinin yanı sıra, yeni bir Tok kategorisi ortaya çıktı – Fan Token. Socios.com platformuna girdikten sonra (henüz açıklanamayan) kulüp ortakları , Fan Token Offering (FTO) olarak adlandırdığımız şeye ev sahipliği yapıyor. Hayranlar, Hayran coinleri edinmek için bir kripto para birimi değişimi yoluyla $CHZ satın almalıdır. Bir takıma veya kulübe özgü olan bu tokenler, şifreli bir oy defteri ve üyelik haklarına sahip olma defterine erişim sağlayan sınırlı, dijital bir varlıktır.

CHZ Coin Nasıl Kullanılır?

Mülkiyetler, hayranlara mobil oylama platformu üzerinden taraftar kararlarına katılma kabiliyetini sunmanın yanı sıra, ortak tutku ve inançlarla, güvenli, özel bir taraftar iç çevresine bir bilet olarak hizmet vermektedir. Bir hayran ne kadar fazla coin tutarsa ​​ve o kadar fazla oy kullanırlarsa, bu fanın gizlilik derecesi o kadar yüksek olur ve sunulan en büyük VIP avantajlarına erişene kadar onları farklı ödül katmanlarında yukarı doğru hareket ettirir.

Futbol kulüpleri, özellikle futbol taraftarı topluluğunun olağanüstü bir büyüme yaşadığı Asya’da, küresel taraftar tabanlarını oluşturmaya devam etmek için Socios.com’u taraftar katılım stratejisinin bir parçası olarak kullanmayı amaçlıyor. Socios.com, kulüpleri taraftar kitlelerine bağlayarak, dijital, güvenli, şeffaf ve tamamen gerçek hayran deneyimine bağlı ek gelir akışlarını güvence altına alıyor.

Chiliz CHZ Coin Nerden Alınır ?

CHZ şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Şuan fiyatı $0,01$ 0,02 dolarlardan düştüğü görülüyor.. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Chiliz Coin Avcılığı

chiliz uygulaması socios ile galatasaray coin SSu coin, Paris coin, juventus coin gibi taraftar kripto paralarını avlayabilirsiniz. Aşağıdaki videoda avlamayı gösterdik. Bir altında ise avladığımız taraftar coinleri chiliznet te sattık.

Eğer kripto paralar hakkında bilginiz yok ise Kripto para eğitim makalemizi okumalısınız.

Socios Mobil Kullanım Chiliz Mobil

Chiliz Kullanım Socios Kullanım

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu