Makaleler

Coin Mühendisi Youtube Katıl Butonu Ayrıcalıkları

Merhaba bu yazımızda Coin Mühendisi youtube katıl butonundan ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

İçerik

Katıl BTC Abonelik

 • Eğitim Seti
 • Özel Sepet
 • Özel Coinler
 • Özel Projeler
 • Özel Canlı Yayın
 • Özel Soru Cevap
 • Kripto Para Analiz
 • Videolara Ön Erişim
 • Sosyal Medya Erişim
 • Özel Tokenlerin Ön Satışına Katılma

Yukarıda sıraladığım ayrıclıklara BTC abonelikte sahip olabileceksiniz. Bu ayrıcalıklara örnek vermek gerekirse Coinlist borsasında ön satışa çıkacak olan Casper token projesini size duyurmuştuk ve Türkiyenin dört bir yanından çok güzel büyük bir dönüş almıştık. Bu projeyi herkese açık paylaştık fakat bundan sonraki süreçte bunun gibi projelere sadece BTC aboneleri erişebilecek. Casper gibi projeler fazlasıyla var ve bunlara hakimiz.

YOUTUBE KATIL

Katıl ETH Abonelik

 • Canlı Yayın
 • Katıl Videolarına Erişim
 • Videolara Yorum Yapabilme

ETH abonelikte yararlanacağınız avantajlar yukarıda sıraladığım şekildedir.

YOUTUBE KATIL

Katıl Abonelik Fiyatları

BTC ABONELİK: 100 TL

ETH ABONELİK: 15 TL

NOT: Katıl üyemiz olmaya çalışırken ödeme aşamasında bankanız onay vermeyebilir ziraat bank dışındaki kartları kullanın yine aynı sorunu yaşarsanız sanal kart deneyin sorunu çözemezsiniz eğer bankanızla iletişime geçerek yaşadığınız sorunu dile getirip çözüm talebinde bulunmanızı rica ederim.

Coin Mühendisi Kazandı ve Kazandırdı

Coin Mühendisi olarak size herzaman hiçkimsenin bilmediği araştırmadığı projeleri arka plandaki ekibimizle beraber derinlemesine araştırmalar yaparak önünüze sunuyor ve kazandırıyoruz. Bu kazançlarımızdan örnek vermek geregirse örneğin Talha 1 yıldır videolarda olsun sesli sohbetlerde olsun bas bas CHZ diye bağırdı CHZ alan 1-2 yıl sonra milyoner dedi bunu dikkate alıp dinleyenlerin şimdi yüzü gülüyor ve her gün teşekkür mesajları atıyorlar. bu sadece kazançlarımızdan bir tanesi örneğin Mert çok derin araştırmacı taşı sıkar ordan yine bir bigi edinir. Mertte aynı şekilde herkese TWT önerdi alın dedi Binanceye girecek bu coin dedi bunları sürekli dile getirdi ve o gün geldi TWT Binancede istelendi Yüzler yine gülüyordu Mert elindeki yüklü miktar TWT nin değerini 200’e katladı ve hala da satmıyor çünkü dahada değerleneceğini biliyor. düşünsenize bir miktar paranızla TWT alıyorsunuz ve paranız 200 katına çıkıyor hayal gibi değil mi Coin Mühendisinde hayal diye birşey yok gerçekler var. Bu saydığım örnekler gibi daha çok örnek verebileceğim kazançlar var hepsini yazmaya kalksam okuması saatler sürecek.Yine bir tane güzel bir örnek vericem Talha BURGER Coini binanceye girdiği ilk günden beri yakından takip ediyordu ve en dipten yatırımlar yaparak ciddi kazançlar elde etti. Esnaf biri Talhanın önerisiyle Yüklü Parasıyla BURGER aldı ve 2 3 ay bekledikten sonra parasını kaça katladığını siz tahmin edin o esnaf adam şimdi parayla birilerini tutup sadece Coin Mühendisini takip etmeleri için aylık maaş veriyor. Bu gibi güzel örnekler bizde bitmez sayamıyacağım kadar örnek var. NFTleri önerdik alanlar parasını 50 katına çıkardı OXY ön satışına katıldık Paraları 60 katına katladık şimdi de CASPER Token ön satışına katılacaz 1 yıl sonunda güzel karlar edeceğimizi düşünüyoruz. Yani diyeceğim o ki fırsatlar doğru yerde olan,araştıran,emek veren ve değer bilenindir biz kazanacaz ve siz sevgili takipçilerimize kazandıracaz…

Coin Mühendisi Kurucuları

Sizlerden gelen çok yoğun talep üzerine katıl butonunu aktif etmeye karar verdik ve hizmetinize sunduk. Coin Mühendisi Kurucuları Mert Özsarp ve Talha İnfal’in elmas değerindeki 5 yıllık bilgi birikimi ,edindiği tecrübeler,pasif gelir yöntemleri,özel canlı yayınlar ve borsada al sat taktikleri vb kazanç yöntemlerini size özel olarak katıl butonundan aktarmak için gece gündüz durmadan çalışmaktadırlar.Mert ve Talha herkes eğitim adı altında verdikleri basit bilgilerden para kazanmak istediği süre zarfında kendileri çok önemli eğitimler alarak bu günlere geldiler ve piyasada büyük bir yankı uyandırmak için önlerinde hiçbir engel kalmamıştır inandıkları yolda sizlerin desteği ile emin adımlarla ilerlemektedirler.

Coin Mühendisi Ekip

Coin Mühendisi 15 kişilik ekibi ile ön planda ve arka planda sizlere TELEGRAM,İNSTAGRAM,TWİTTER ve YOUTUBE dan gece gündüz hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır.

Ve ben İbrahim Mezgin Coin Mühendisinin faaliyet gösterdiği her alanda yöneticilik yapmaktayım. Bu kuruluşun bir mensubu olduğum için son derece memnun olduğumu belirtmek isterim ekip ve kurucularımızla beraber inandığımız yolda durmadan çalışacağız ve çok önemli projelere imza atacağız. Desteğiniz Bizim Gücümüz Saygılar Sevgiler…

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.