Bitcoin VideolarıEğitim

Coinlerin İlk Satışı, ICO IEO Nedir ? Binance Launchpool . Uniswap DeFi Ön satışa Katılma.12.000 TL

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

ICO, Initial Coin Offering’in kısaltmasıdır. ICO’yu bir şirket gibi düşünürseniz aslında henüz koin olmamış bir kripto paraya yatırım yaparak o şirketten hisse almış gibi olursunuz. Eğer teknoloji kuvvetliyse zengin olursunuz, tıpkı şirketlerde olduğu gibi.

ICO alım satımı Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar ile gerçekleşir. 2013’ten beri ICO’lar sıklıkla yeni kripto para birimleri gelişimine fon sağlamak için kullanılmaktadır. Önceden oluşturulmuş simge, tüm şifre değişim borsalarında kendileri için bir talep varsa kolayca satılabilir ve işlem görebilir. Ethereum’un başarısı ile ICO, bir şekilde projeye entegre edilmiş olan bir tokenin serbest bırakılmasıyla bir kripto projesinin geliştirilmesine fon sağlamak için giderek daha fazla kullanılmaktadır. Bu dönüşle ICO sadece para birimini değil tüm mali sistemde de devrim yapabilecek bir araç haline geldi. ICO simgesi yarının menkul kıymetleri ve paylaşımları olabilir. ICO’lara olan rağbet ise hızla yükseliyor, zira 2017 yılında ICO’lara yapılan yatırım miktarı 2017 yılına kadar yapılmış olan toplam miktarın tam yedi katı.

IEO, son zamanlarda kripto para dünyasında sıklıkla karşımıza çıkan kavramlardan biri olmuştur. “Initial Exchange Offering” olarak açılabilir ve “İlk Borsa Teklifi” olarak çevrilebilir. Özellikle, iyi bir yatırım aracı arayan yatırımcımlar tarafından sıkı bir şekilde takip edilen süreçlerin başında gelir. Ico Nedir IEO nedir? kripto paraların ilk satışı Binance launchpool binance launcpad. Binance IEO ları. Bounce finance nasıl kullanılır. Ico lara nasıl katılırız. kripto para ico. altcoin ico. altcoin IEO

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu