Coinler

Cryptoverse Proje İncelemesi

CRYPTOVERSE

Cryptoverse, yüksek kaliteli grafik içeriğe, sanal dünyalar içinde inşa etme geçmişine sahip endüstri uzmanlarının küratörlüğünü yaptığı benzersiz deneyimlere ve ilgi çekici merkezi olmayan oyun katmanları oluşturmanın yanı sıra anlamlı sosyal içeriğe erişmek için gidilecek Metaverse’lerden biri olmayı hedefliyor.

Cryptoverse, blok zinciri teknolojisi ile desteklenen Unreal 5’te inşa edilmiş, sürükleyici bir 3D sanal dünyadır. The Cryptoverse içinde kullanıcılar, ChainGuardians ve ChainBoost ekosisteminin temelini oluşturan token $CGG’yi kullanarak deneyimleri oluşturma, LAND’a sahip olma, yönetme ve bu deneyimlerden para kazanma konusunda yetkilendirilecek.

Cryptoverse, aşağıdaki özellikler aracılığıyla bu zorluklardan bazılarının üstesinden gelmeyi amaçlamaktadır:

Cryptoverse teknik açıdan daha bilgili kullanıcıların ısmarlama deneyimler oluşturmasını sağlayan özel olarak oluşturulmuş bir mod oluşturma aracı; aynı zamanda daha az teknik beceriye sahip olanları çevrelerini yeniden şekillendirmek için yetkilendirirmeyi amaçlamaktadır.

Markaların ve işletmelerin, dijital gayrimenkullerini yüksek kaliteli içerikle oluşturmalarının yanı sıra, dünyaca ünlü bir mimarlık şirketi ile birlikte inşa edilen vakıflara ait alanları dolduran anlamlı içerik oluşturmalarını desteklemeyi amaçlamaktadır.
Deniz, hava, kara ve su altı gibi çeşitli seyahat modlarından oluşan bir altyapı katmanı içeren yaratıcı dünya inşası. Ayrıca, etkileşimli sosyal ve oyunlaştırma katmanları, Prana (Karma) sistemi ve işbirlikçi LAND Clearing etkinlikleri de dahil olmak üzere, kullanıcıların deneyimlerini geliştirir.

Basitçe söylemek gerekirse, Cryptoverse’in amacı, oyuncuları, kullanıcıları ve işletmeleri hiçbir zaman tam olarak başarılmamış bir şekilde güçlendirmektir.

Cryptoverse projesi partnerlerinden bahsedecek olursak aralarında:

Animoca Brands,Polkastarter,M6,Algorand gibi şirketler bulunmaktadır.


Cryptoverse projesi çalışma ekininden bahsedecek olursak aralarında:

Robbie Cocharane,Emma Liu,Idon Liu gibi isimler bulunmaktadır.


Önümüzdeki günler için Cryptoverse projesi hedeflerinden bahsedecek olursak:

Cryptoverse geliştirilmeye devam etmeyi amaçlamakta.

Marketplace Oyun içi oluşturucu aracının geliştirilmesine devam edilecek.

Sürekli varlık oluşturma, iyileştirme ve uygulama Temel UI/UX’in ilk uygulaması hayata geçirmeyi amaçlamaktalar.

The Cryptoverse’e kısıtlı alfa erişimi girişi sağlamayı amaçlamaktalar.Coinmuhendisi olarak bizler sizin için Cryptoverse projesiyle ödüllü AMA Etkinliği düzenlemiştik.Sizler AMA Etkinliği detaylarına linkten ulaşabilirsiniz.
Cryptoverse AMA Özeti


Coinmuhendisi olarak bizler sizler için Paramuhendisi kanalımızda Cryptoverse Projesi ve arazi alımı hakkında inceleme videosu hazırlamıştık.Sizler proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için kanalımızdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.