CoinlerKripto Borsalarından HaberlerKripto Para Analiz

$DASH , Coinbase Pro tarafından listelenen 16.Kripto oldu.

ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase in profesyonel alım satım platformu Coinbase Pro önümüzdeki hafta $DASH desteklemeye başlayacağını duyurdu.

Şirket yeni özelliklerden herkesin yararlanamayacağını da açıkladı. Duyuruya göre DASH yalnızca Coinbase’in desteklendiği ülkelerde kullanılabilecek, bunların arasında New York Eyaleti ve Birleşik Krallık yer almıyor.

DASH opsiyonel hız ve gizliliğe sahip ödemeler için uygun hale getirilmiş bir kripto para birimi olsa da platform bu sefer bu özellikleri desteklemeyecek.

Dash Coin Nedir ?

2014 yılında ortaya çıkan Dash coin in amacı kullanıcı bilgilerini korumak ve anonim olmak . Dash’in yaşadığı büyük iniş çıkışları anonimlikten kaynaklanan gizli işlere bağlayabiliriz. İlk çıktığında adı Darkcoin olan Dash daha sonra adını Digital Cash kelimelerinin birleşiminden oluşan Dash olarak değiştirmiştir. Dash aynı zamanda  merkezinde gizliliği barındıran ilk kripto para birimi olarak tanımlanıyor. Gizliliği ilke edinen Dash’i ortaya çıkaranın kim olduğu ise anonimliğini korumakta.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.