Coinler

DefiFireFly DFF Coin Nedir?

DefiFirefly DFF Coin Nedir? DFF coin bu yazımızın konusu kapsamında ele alınacak. Sizlere geniş bir yelpazede geniş çapta ve ölçekte birçok ön plana çıkabilecek projeleri sunmaya devam ediyoruz. Peki nedir bu DefiFirefly? Amacı nedir ne yapmak istiyor; sürdürülebilir bir proje mi DefiFirefly?

DefiFirefly

Evet arkadaşlar DefiFirefly; merkezi olmayan faizsiz finansal ekosistemi güçlendiren ve gelirleri kar payları (ödüller) olarak dağıtmayı amaçlayan risk sermayesidir. Şuan da uniswap listeli olan DefiFirefly; yazı esnasında fiyat $1,24 24 saatlik ticaret $43.520 hacmiyle şeklindedir.

DefiFirefly bakış açısı olarak şunu savunur: ” Faizin meşru bir kazanç yöntemi olmadığı görüşünü savunuyoruz. Faiz, paranın zaman maliyeti gibi görünse de, bize göre faiz, işgücünün çalınmasıdır. Bu nedenle gelirlerin adil paylaşımı ve paranın bankacılık döngüsünden reel ekonomiye katkı sağlayacak şekilde dönüştürülmesi ilkesi değişmez sloganımızdır. Misyonumuz, daha iyi merkezi olmayan bir finansal ekosistemin gelişimini hızlandırmak ve desteklemektir. Kuluçka aşamasında blockchain projelerini destekliyoruz. Kendi öz sermayemiz ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla projelere değer katıyoruz. Bu şekilde blockchain teknolojisinin gelişmesine ve benimsenmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Projenin bir hedefi ”Birlikte Büyümek”. Peki nedir bu birlikte büyümek; Genişletme için daha fazla yatırım gerektiren veya borçların yeniden yapılandırılmasına ihtiyaç duyan büyüyen ICO’lar, girişimler ve projeler için şans sunuluyor. Bir anlamda gem’ler buradan çıkabilir demek.. Proje blockchain alanında öngörülerimizi, ağ ve sermayeye erişimimini kullanarak blok zinciri projelerini destekliyor. Mevcut pazar altyapısındaki önemli boşlukları doldurmak için hizmet işletmeleri kurmaya çalışıyor. Projenin en önemli özelliği araştırma: yani proje son teknoloji kripto ekonomik araştırmaları yürütüyor, temel altyapı oluşturuyor ve projelerin büyümesine yardımcı oluyor. Blockchain teknolojisinin geliştirilmesine ve benimsenmesine katkıda bulunmayı hedefliyor..

DefiFirefly’in bir metotu da; Kitle fonlamasıdır. Kitle fonlaması ile toplanan fonları ortaklık sistemi üzerinden değerlendirip yatırıma dönüştürüyoruz. Ortaklık, meşru bir kazanç yolu olmasının yanı sıra, faizsiz bir finansman yöntemidir. Bir anlamda DefiFirefly; Daha iyi bir gelecek sunmaya çalışıyor. Bir başka deyişle proje; finans kurumlarına, şirketlere ve yeni kurulan şirketlere çeşitli finansal ve profesyonel hizmetler sağlayan işletmeleri kuluçkaya yatırıyor, inşa ediyor ve işletiyor.

Yukarda da bahsedildiği gibi Faiz, paranın zaman maliyeti gibi görünse de, bize göre faiz, işgücünün çalınmasıdır. Bu nedenle gelirlerin adil paylaşımı ve paranın bankacılık döngüsünden reel ekonomiye katkı sağlayacak şekilde dönüştürülmesi ilkesi projenin değişmez sloganıdır.

Defifrefly Nasıl Çalışır?

DefiFirefly DFF Token sahipleri, Stake Ödülleri (Kâr Payı) kazanmak için cüzdanlarını kilitler. Şirket, kar payları almak için DFF tokenlerini DefiFirefly Shares cüzdanına kilitler.

Şirket karını manuel olarak DefiFirefly Kar Cüzdanına gönderir.

Yönetici, rasgele zamanlarda el ile temettü gönderecek ve daha sonra her bir kullanıcının yatırdığı miktar bazında dağıtılacaktır.

Yönetici temettüleri dağıtır dağıtmaz, bunlar kullanıcı bakiyelerine eklenir ve kullanıcılar istedikleri zaman bunları ethereum cüzdanlarına çekebilirler.

Toplam DefiFirefly DFF arzının dağılımı aşağıdaki gibidir;

Maksimum arz: 900.000

Toplam jeton yazma miktarı: 306.742

Toplam arz: 593.258

Havuz likiditesi için kilitli: 100.941

Uniswap’ta havuz likiditesi için kullanılır: 55.226

Dolaşımdaki Arz: 493.217

Sözleşme Adresi: 0xaF183350bDF8082B486CEE23fBfcCa6eA3258DAC

DefiFirefly ekibi Belirli dönemlerde geri alım yaparak dolaşımdaki arzı sürekli olarak azaltacağını geri alınan DFF tokenları piyasalarda tekrar satılmayacağını aktarıyor. Aynı zamanda ekip kar dağıtımında daha fazla pay almayı hedefliyor.

DefiFirefly Halka açık satış fiyatı 1,15 USD olacağı göz önüne alınınca şimdiki fiyatların da makul olduğu göz önüne alınınca acaba 100 dolarlık bir kenara sepetin CİDDİ GETİRİSİ OLABİLİR Mİ DİYE DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİZ.!

DefiFirefly SES GETİREBİLİR. TAKİBE DEĞER.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.