Airdroplar

ETN Coin – Electroneum

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy
30’dan fazla BORSADA LİSTELİ..

Electroneum (ETN), 2017’de mobil kitleleri ve akıllı telefon kullanıcılarını hedefleyerek kitlesel olarak benimsenmesi amacıyla başlatılan bir kripto para birimidir.  

Dijital ödeme yöntemi olmayan bir milyardan fazla bankasız insan var. Vize yok. Mastercard yok. PayPal yok. Apple Pay yok. Electroneum (ETN) her gün, dünyanın dört bir yanındaki insanların hem mağazada hem de çevrimiçi olarak mal ve hizmetler için ödeme yapmasına yardımcı oluyor. Devrim niteliğinde yeni bir dijital ödeme ekosistemi olup indirilme sayısı şuan 2254090 adettir. ETN sınır ötesi havalelerde devrim yapıyor. 140 dan fazla ülkede ETN kullanılabiliyor. ETN’Yİ dünyanın herhangi bir yerine, Electroneum uygulaması olan herkese, geleneksel havale hizmetlerine kıyasla maliyetinin bir kısmıyla gönderilebilir. 

Mobil uygulamaya odaklanan Electroneum, kullanıcılarına cloud mining imkanı sunuyor… Electroneum uygulamasında yerleşik bir ETN cüzdanı mevcut. Tüm ETN’niz burada saklanır, her zaman kullanılmaya hazırdır. Kullanıcılar, her ay yaklaşık şuan ki fiyatıyla 2 ABD Doları değerinde ETN’ye “ bulut madeni ” gönderebilir, depolayabilir veya harcayabilir. 

Elecroneum’un arkasındaki ekip Blockchain’i ve kripto para birimlerini sıradan mobil kullanıcıların kolayca erişilebileceği hale getirmeyi ve aktif bir şekilde kullanmaları için hızlı bir büyümeyi teşvik etmeyi amaçlıyor. 

Referans programı sayesinde referans olunan her kullanıcı için kullandıkları ETN miktarının %5’i kadar ek ETN bonusu kazanabiliyorsunuz. ! YANİ EK KAZANÇ İSTİYORSANIZ UYGULAMAYI İNDİRDİKTEN SONRA UYGULAMAYA GİRDİĞİNİZDE REFERANS KODU girmeniz takdirinde sürekli ek gelir imkanı oluşturacağınız yazar.!! REF KODU: E72D59

ETN Ödülleriyle her ay yaklaşık 2 dolar karşılığı ETN kazanabilirsiniz. (Şimdiki karşılığı bu. Boğa döneminde çok daha beklenti ötesi kazanç imkanı sağlayabilir; çünkü 1 ETN en yüksek fiyatı bir önceki boğada 1.5 lira idi) İYİ BİR FIRSAT DEĞİL Mİ.. BANA ŞUAN YAKLAŞIK 10 GÜNDE BİR 100 ETN GELİYOR. AYDA 300 ETN.. Boğada eski zirve test edilse aylık karşılığı 450 lira! 

 Başlamak için Electroneum uygulamasını indirin ve kaydolun. İYİ HABER; ücretsiz bir kayıt bonusu ödülü alacaksınız! 25 ETN !! 

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu