Airdroplar

Felixo Airdrop

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bu yazımızda Felixo borsasına ait olan Felixo airdrop nasıl kazanılır? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Felixo airdrop gün geçtikçe daha fazla duyuluyor ve merak ediliyor. Görülen o ki felixo airdrop daha fazla ilgi çekecek. Felixo Telegram

Felixo borsası hizmet vermeye başladığından bu yana hem kullanıcı sayısı hem de hacim anlamında Türkiyenin en büyük borsaları arasına adını yazdırmayı başardı. Felixo Borsası Türkiye de oldukça yenilikçi sıfatıyla göze çarpmakta.. Borsa Lending, kredi kartı ile alım, Margin, Önemli coin listelemeleri, coin burn, airdrop kampanyasının devam ediyor oluşu gibi özelliklerden dolayı popülaritesini daha da artırıyor. Dünden bu yana da borsanın coini olan flx coinde değer artışı gözükmekte. Bu da kullanıcılara airdrop karşılığında verilen flx airdroplarının değerini artırmakta.


Felixo Airdrop Nasıl Kazanılır?

Felixo airdropu alabilmek için Referans linki ile kayıt şart: Önce kaydolun https://bit.ly/FELİXO-KAYIT

Airdrop ödüllerini tam alabilmek için kayıttan sonra bu linke tıklayarak https://bit.ly/AİRDROP-SAYFASI-GÖREVLER bu görevleri yerine getirin.

Görevleri yaptığınız taktirde minimum Felixo airdrop bedeli olarak : 3500 FLX kazanacaksınız; airdrop adına verilen bu bedelin DEĞERİ ŞUAN; 45 lira yapmakta..
((flx/btc paritesi 20 satoshi yazı esnasında)

Felixo airdrop uzun vadede daha da değerlenebilir. Airdropseverlere bu airdrop güzel bir getiri sağlayabilir. Bol kazançlar arkadaşlar

Bu yazı Felixo airdropa başvurma nasıl gerçekleştirilir? sorusunu merak edenler için hazırlanmıştır. Airdropa ilişkin; borsa süreç içerisinde yeni kurallar getirebilir; veya flx değeri düşebilir. Olası bu durumlar adına detaylı araştırma yapmak ve borsanın resmi kanallarından ve sitesinden bilgi almak sizin yararınızadır. Bunu dikkate alarak airdropa başvurun.. Yazıda eksiklik veya yanlışlık bulunabilir: Lütfen böyle birşeye rastlarsanız bildirin.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu