Kripto Para Haberleri

Felixo Spark Airdropu Destekleyecek

Spark airdropu duyurusu; Felixo Spark Airdropu Destekleyecek. Bu muhteşem haberimize geçmeden kısaca Felixo Borsası hakkında tanıtım yapalım.

Felixo

Spark airdropunu duyurarak ön plana çıkan Felixo nun kurucuları alanında Türkiye de önde gelen isimlerde. Birisi Sefer Algan.. Klasik türk borsası hizmetlerinin ötesinde hizmetler sunan Felixo kitlesini günden güne artırmakta.

Felixo, coin kiralama, felink, airdorplar, marj ticareti gibi hizmetlerle son teknoloji kripto para borsası olarak rakiplerinin önüne hızla geçiyor. Türkiyede felixo rakiplerini bir çok alanda ezerek öne geçmiştir. Daha kapsamlı bilgi edinmek isterseniz Felixo İnceleme FLX Coin yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayırca Felixo mobil uygulaması da gayet kullanışlı ve başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Mobil uygulamayı kullanımla ilgili videomuzu da izleyebilirsiniz.

Felixo Spark Airdropunu Destekliyor

Spark Airdropunu Felixo Destekliyor. Malum son günlerin en popüler konularından birisi Ripple ve bünyesindeki şirket olan Flare Network. Ripple aylar önce 12 Aralık’ta her xrp karşılığı spark token dağıtacağını duyurmuştu. Spark token otomatik olarak borsalarda listelenecektir. Halihazırda elinde xrp tutanlar 12 Aralık itibariyle spark tokenlerine sahip olabilecekler. Spark token airdropunu destekleyen ilk türk borsası olan felixo bu muhteşem haberi piyasalara duyurdu. XRP tutan herkes SPARK airdroptan faydalanacak.

Spark

Spark airdropunu FELİXO da destekliyor. Bu inanılmaz gövde gösterisi. Binance bu airdropu malum destekliyordu. Felixo da piyasalarda ben de varım dedi. Ripple destekli Blockchain şirketi Flare Networks, kendi token’ı Spark’ı (FXRP) tüm XRP sahiplerine dağıtım yoluyla piyasaya çıkarma kararı aldı. Şirket, 45 milyar FXRP dağıtacak. Her bir XRP karşılığında bir FXRP alınacak.

XRP’lerini özel anahtarlarının kendilerinin kontrolünde olduğu bir cüzdanda saklayanların bu token’ları alabilmeleri için geliştirilen yardımcı aracı kullanmaları gerekiyor. Fakat bu işlemlerle uğraşmak istemeyenler Spark token’larını, Felixo borsasında bulunan hesaplarında tuttukları XRP miktarına göre herhangi bir ek işlem yapmadan direkt alacaklar. 12 Aralık gününe kadar Felixo’ya XRP yatıranlar da faydalanabilecek.

XRP ve Spark airdropu ile ilişkili olarak hazırladığımız videoyu da izleyebilirsiniz.

Felixo kaydınız yoksa aşağıdaki linkten kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

https://www.felixo.com/?ref=94609937

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.