Coinler

Ferrum Network (FRM)

Ferrum Network, gerçek dünyadaki merkezi ve merkezi olmayan, halka açık satış ürünleri ve network yardımcı programı ile gelişmekte olan pazarlara, dünya standartlarında finansal bir uygulamaların geliştirilmesi için oluşturulmuş, DAG tabanlı bir protokol platformudur. Başka bir deyişle yüksek hızlı bir birlikte çalışabilirlik ağıdır. Ferrum Ağı, Ethereum ”gas”ına benzeyen kendi ana kullanım aracı jetonuyla çalışır.

Ferrum Network Nasıl Çalışır?

Ferrum Network birbirine bağlı iki unsurdan oluşur: 

1. Milisaniyelerde herhangi bir dijital varlığın eşler arası işlemlerini mümkün kılan, birebir işlemlere olanak sağlayan, neredeyse tüm blok zincirlerine bağlanabilen bir ağ,

2.Kullanıcıların satın almalarını sağlayan, ağ üzerinde çalışan finansal uygulamalar ve herhangi bir dijital varlığın, gözetimi altına alınmadan satılması, taşınması, takası ve saklanması.

 Ağ, yerel Ferrum Ağ yardımcı programı belirteci veya FRM tarafından desteklenmektedir. Ferrum sıfırdan inşa edilmiş kendi ağına sahip olduğundan, onu güçlendirmek için kendi yerel kodunu kullanmadan çalışmayacaktır. Her işlem, işleme bir kanıt eklemek ve spam karşıtı bir önlem olarak sembolik bir miktar FRM harcanmasını ve yakılmasını gerektirir.

Ferrum Network Uygulamaları

Ferrum Network, blok zinciri tabanlı bir FinTech şirketidir. Önceden belirttiğimiz gibi gelişmiş finansal ürünleri, herhangi bir blok zincirine bağlanan ve doğal olarak fiat (yerel) para birimleri ile çalışan bir birlikte çalışabilirlik ağı üzerinde çalışmaktadır. Test ağı ise Bitcoin ağı, Ethereum ağı ve Ripple ağı ile birlikte çalışabilir durumdadır.Ferrum Takımının platformunda başarıyla oluşturulmuş 4 uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar, Ferrum OTC Cüzdanı, Ferrum Merkezi Olmayan Borsa, Kudi Borsası ve Subzero Cüzdanı’dır. Ayrıca Kudi, Unifyre ve Infinity DEX üzerindeki işlemler FRM tokenlerinin yakılmasını sağlamaktadır.

Ürün yelpazesinde, gelişmekte olan pazarlar için fiat bir geçit (Kudi Borsası), herhangi bir dijital varlığın risksiz OTC işlemleri için gözaltına alınmayan bir cüzdan (UniFyre Cüzdan) ve satın alınacak tek bir yerden alışveriş yapmak için diğer ürünler bulunur. 

Kudi Exchange, şu andaki özelliklerine ek, yeni özellikler, hata iyileştirmeleri, azaltılmış fee’ler, iyleştirilmiş kullanıcı ara yüz ve ETH alım-satım entegrasyonunu içermektedir. Kudi, bir kripto platformundan daha fazlasıdır. Hem işletmeler hem de kişisel kullanıcılar için çeşitli seçenekler sunmakta olan çok boyutlu bir uygulama olarak görülmelidir.Kudi, DAG altyapısını kullanmasıyla beraber, daha hızlı ödeme işlemleri yapmak ve geri ödemeleri ortadan kaldırmak için POS özelliği sunmaktadır.

Unifyre cüzdanı, OTC işlemlerinde aracıyı ortadan kaldırarak risksiz bir OTC alım-satım deneyimi sağlar. Taraflar bir işlemden önce başka bir işlemi kabul etmek zorundadırlar. Bu karşılıklı yapılan işlemlerin risksiz olmasını, fonların güvenliğini ve emniyeti mümkün kılar. 

Ferrum Network Hedefi

Devrim niteliğindeki Ferrum Network teknolojisi, çoğu dijital varlık için yüksek hızlı ve düşük maliyetli işlem deneyimi için ağları bir araya getiriyor. Bunlardan bazıları BTC, ETH, XRP, EOS, Zcash ve yüzlercesi daha. Ferrum Ağı, yerel ağ değişimleri, DEX, güvenilir cüzdan ve soğuk hava deposu uygulaması gibi gelişmiş finansal ürünlerle dünyadaki milyonları güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Ferrum Network Nereden Alınır?

FRM coini BitMax’den ve Binance DEX’den kolaylıkla alabilirsiniz.

Ferrum Network İstatistikleri

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.