Airdroplar

Flitpay Exchange Airdrop

? ? ? Flitpay, Flitpay Pvt Ltd altında kayıtlı bir varlıktır ve Bitcoin gibi kripto para ticareti yapabileceğiniz Hindistan’da işletilen bir kripto para borsasıdır.

? ? ? Flitpay, Bitcoin BTC, Ethereum ETH, Ripple XRP, Bitcoin Cash BCH, USDT, INR ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük dijital varlıklar için dünyanın güvenli bir kripto para ticareti platformudur.

 Flitpay eşler arası bir fon piyasası üzerinden kaldıraçlı marj kripto para ticareti sunmaktadır. Flitpay, düşük maliyetli bitcoin ve diğer kripto para ticareti yapmaya başlamak için en iyi yer yapan çeşitli özelliklere sahiptir.

FLİTPAY AİRDROP

BORSA YAKINDA TİCARET HİZMETİNE BAŞLAYACAK. ŞUANDA KAYITLAR ALINARAK KULLANICILARA BORSA KENDİ COİNİNİ AİRDROP OLARAK VERİYOR..

?? AŞAMA:1)) Kaydolun ve 500 FLT – 1000 FLT arasında bir kazı kazan kartı kazanın

?? AŞAMA:2)) Ailenize ve arkadaşlarınıza yönlendirin ve her ikiniz de 100 FLT – 300 FLT arasında kazı kazan kartları kazanacaksınız

⭕️⭕️⭕️ Arkadaşlar kaydolup KYC yapacaksınız. KYC çok kısa sürüyor. ⭕️⭕️⭕️ AZ DEMEYİN; KRİPTODA AZ GÖRÜLEN ÇOK ŞEY; ÇOK KAZANDIRDI!

⭐️⭐️⭐️⭐️ Kaydolmak için aşağıdaki bağlantıdan kayıt olunuz:

https://flitpay.com/sign-up/?ref=9813416

Bu Yazı yukarda yer verilen Flitpay airdropunu yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve airdropa nasıl katılınabilir sorusuna cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.