Coinler

HBAR GOOGLE ETKİSİ İLE DEĞER KAZANDI.

Hbar coin, Google tarafından bugün yapılan açıklamaya göre, internet devi, Hedera Hashgraph’ın yönetim konseyinin bir üyesi oldu.
Google Cloud’dan Allen Day tarafından yapılan açıklamada Google Cloud’un konsey üyeliğinin bir parçası olarak bir Hedera ağ node’u çalıştıracağı ifade edildi ve “Hedera’nın bugüne kadar başardıklarından ilham alıyor, dağıtık defter teknolojisi ile nelerin mümkün olduğunu gösterecek altyapı ve teknolojiler sunmayı umuyoruz.” denildi. Haberin etkisi ile hbar coin 10 kat değer kazandı. hbar Hedera Hashgrap coin i binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz.

Hbar Nedir? Hedera Hashgrap Amacı Nedir?

Hedera, dijital dünyayı tamda sisiz istediğiniz gibi yapmak üzerine tasarlanmış merkezi olmayan bir Kripto Para ağıdır. İster yeni bir trader ister yatırımcı veya girişimci olun Hedera size uygun çözümler sunmayı hedefler. Hedera geliştiricilerin hızlı, adil ve güvenli uygulamaların bir sonraki dönemini oluşturması için blok zincirinin ötesine geçer.

HBAR, Hedera kamu ağının yerel şifreli para birimidir. Hbar’lar, merkezi olmayan uygulamaları güçlendirmek, Kişiler arası ödeme ve mikro ödemeli iş modelleri oluşturmak ve ağı kötü niyetli oyunculardan korumak için kullanılır.

Hedera Hashgraph (HBAR), bir kripto para veya dijital varlık biçimidir. Bugün için Hedera Hashgraph (HBAR) fiyatı binance Tarafından listeleneceğinin açıklanması ile beraber %15 üzerinde bir artış ile $0,034 kadar yükselmiştir. Marketcap Bilgilerine baktığımızda; 645 Milyon coin dolaşım arzına ve maksimum 50 Milyar coin arzına sahip olduğu görülüyor. Hedera Hashgraph her ne kadar Binance borsasına girmesi ile göze batsada şimdiye kadar bir çok borsada işlem görüyordu. Bu borsalardan işlem hacmi olarak en yüksek borsa UPBITtir.

Binance Hbar İşlemleri Başladı

Dünyanın en büyük işlem hacimlerinden birine sahip Kripto para borsası her gün yeni bir coini borsasına katıyor. Borsa tarafından yapılan son açıklama ile Hedera Hashgraph’ı (HBAR) 29/09/2019 tarihi itibari ile listeleneceği duyuruldu. Borsada açıklamasına göre HBAR / BNB, HBAR / BTC ve HBAR / USDT işlem çiftleri için alım satım işlemine izin verileceği görülüyor. Aynı zamanda Hbar için borsa yatırma işlemlerinin açık olduğu ve dileyen kullanıcıların Yatırma işlemi yapabilecekleri belirtildi.

Hedera Hashgraph (HBAR) Fiyatı

Hedera HABR İşlem Gördüğü Borsalar ve İşlem Çiftleri

Hbar coin satın almak ve işlem yapmak için bir çok borsada işlem görmekte ve bir çok işlem çiftinde yer almaktadır. Tüm verileri coinmarketcap.com dan takip edebilir ve güncel olarak istediğiniz markette ticaret yapabilirsiniz.

Hbar Hedera Hashgrap Nereden Alınır

hbar Hedera Hashgrap coin i binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.